Jewel Thief – znajdź ukryte kosztowności i uciekaj

W Jawel Thief, a dokładniej w Jewel Thief – Can You Find Out and Steal the Hidden Objects and Escape from the Great Adventure? ( :P ) przychodzi nam wcielić się w rolę złodzieja, który zakrada się do kolejnych domów (łącznie jest ich 48) i kradnie pochowane w różnych miejscach skarby.

Jeżeli lubicie hidden objects, z pewnością spodoba Wam się opisywana aplikacja. Jest bardzo ładnie wykonana, podzielona na levele, a za każdy z nich można zebrać maksymalnie trzy gwiazdki.

Gwiazdki porozrzucane są w różnych miejscach planszy. Wystarczy znaleźć je na ekranie pomiędzy różnymi przedmiotami. Za każdym razem kiedy zaczynamy poziom, pokazuje nam się cel misji. W trakcie rozwiązywania zagadki możemy skorzystać z podpowiedzi. Ich ilość jest ograniczona. Na dzień dobry otrzymujemy 3 sztuki i muszą nam wystarczyć do końca, o ile nie zdecydujemy się na mikropłatności.

Nieszczególnie chcę pisać o konkretnych łamigłówkach, co by Wam nie spojlerować :) Mogę jedynie powiedzieć, że w grze musimy myśleć. Czasem naszym celem jest znalezienie jakiegoś numeru (na przykład usytuowanego na zegarze), czasem rozszyfrowanie obrazkowej zagadki, a innym razem postępowanie wkładanie baterii do latarki, by pod łóżkiem znaleźć cenny przedmiot.

Gra składa się z tylko i aż 48 leveli. Ja przeszłam przez pierwsze 10 i na chwilę ugrzęzłam. Na szczęście szybko się pozbierałam i połączyłam się ze swoim logicznym myśleniem.

Apka od Hi Studio świetnie sprawdzi się zarówno w rękach dzieci, jak i dorosłych. To świetny sposób na ochłonięcie po ciężkim dniu pracy. Szczerze polecam :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button