Ekstraklasa.TV – codzienna dawka wrażeń dla fanów polskiej ligi

Dla wszystkich fanów Ekstraklasy mamy dobre wiadomości. Dosłownie przed kilkoma chwilami Grupa Onet opublikowała swoją najnowszą aplikację traktującą o piłce nożnej. Dzięki niej użytkownicy mogą być na bieżąco z tym, co dzieje się w polskiej lidze.

1

Tytuł został zaprojektowany w bardzo ładny i wyrazisty sposób. Nie mamy problemu z poruszaniem się pomiędzy różnymi zakładkami. W tym pomaga nam podział na kilka kategorii. Ale o tym za chwilę. Pierwszą rzeczą, jaką robimy po uruchomieniu aplikacji, jest wybranie ulubionego zespołu, bądź zespołów. Jest to o tyle ważne, że każda nowinka, jaka pojawi się w porta, trafi od razu do naszego urządzenia.

W aplikacji możemy oglądać skróty meczów. Mamy również okazję na śledzenie informacji pochodzących z najlepszych źródeł. Dostępne są dla nas relacje na żywo z wykorzystaniem systemu powiadomień. Dość ważną kwestią jest fakt, że wszystkie mecze możemy ,,oglądać” za darmo – bez konieczności kupowania abonamentów.

Poza typowymi relacjami ,,na bieżąco”, przeglądamy tabele i wyniki. Jeżeli interesuje nas kalendarz, możemy z powodzeniem monitorować przyszłe zdarzenia. Dzięki dodaniu meczu do kalendarza, otrzymamy powiadomienie pust przypominające o terminie rozegrania meczu i relacji na żywo.

2

Jeżeli nie macie swojej ulubionej drużyny ( w co wątpię), będziecie otrzymywać na swoje smartfony ogólne wiadomości na temat spotkań. Precyzyjne wskazanie teamu zapewni dopasowywanie treści do naszych zainteresowań.

Jeśli nie udało Wam się prześledzić przebiegu meczu online, możecie w każdej chwili wejść do odpowiedniej zakładki i prześledzić relacje z każdej minuty pojedynku.

Cóż – nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was do pobrania aplikacji i testowania jej możliwości we własnym zakresie. Typowanie jakiejś drużyny byłoby z mojej strony strzałem w kolano, więc akurat tę kwestię sobie odpuszczę. Pozostaje mi mieć tylko nadzieję, że będziecie świetnie bawić się z onetowką produkcją.

Poberz w AppStore (banner poniżej), bądź  w Google Play.

icon
Ekstraklasa TVEkstraklasa S.A.SportsBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button