Space Dog Run – uciekaj przej hyclem

Aplikacja, która zagościła w dzisiejszym wpisie to Space Dog Run, czyli platformówka, w której wcielamy się w postać psa uciekającego przed ciężarówką łapiącą bezdomne zwierzaki. Pokonujemy trudne trasy, zbieramy życiodajne monety, omijamy przeszkody – a wszystko po to, aby pozostać na wolności i nie sprowadzić na siebie nędznego losu psa ze schroniska. Sprawdźcie jak gra wypadła w naszych testach!

Głównym bohaterem gry jest brązowy piesek w łatki. Wystawiony, zziajany jęzor sugeruje, że ucieczka jest męcząca – musimy zrobić wszystko, aby nie zakończyła się porażką. Psina ucieka przed hyclem, czyli w tym przypadku ciężarówką, która łapie błąkające się zwierzęta i zawozi do schronisk, gdzie czekają na nie metalowe klatki i małe szanse na przyszłość.

W Space Dog Run mamy do wykonania pewne zadania. Akcja rozgrywa się w różnych przestrzeniach, graficznie podobna jest do znanego Mario – kwadratowe klocki, na które możemy wskakiwać, oraz przeszkody, które należy omijać. Przeszkadzajkami są na przykład kolce, pod którymi należy się prześlizgnąć. Jeżeli nie wskoczymy na ,,schodki” poukładane z klocków, różnica w odległości między nami a autem się zmniejsza.

W sklepie dla gracza możemy zakupić różne gadżety, które przyspieszą ucieczkę – jednym z takich dodatków jest dogplane, czyli psi samolot. Wszystkie upgrady kupujemy za zebrane monety.

Grafika nie powala, jednak gra się przyjemnie. Niestety tylko kilka minut – po pewnym czasie gra się nudzi.

Pobierz Space Dog Run za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button