Samurai Siege – stwórz wioskę samurajów i wygrywaj bitwy!

Jeśli podoba Ci się tematyka samuarajska, a do tego chciałbyś sprawdzić się w roli stratega – gra z tego wpisu powinna przypaść Ci do gustu. W Samurai Siege będziesz miał okazję stworzyć swoją własną wioskę z wojownikami i walczyć z wrogami o dodatkowe tereny i – rzecz jasna – szacunek!

W Samurai Siege – tak jak wspomniałem we wstępie – głównym zadaniem gracza jest rozbudowywanie własnego terenu, który jest wioską pełną wojowników. Celowo napisałem „wojowników”, gdyż nie tylko do dyspozycji mamy samurajów, lecz także, między innymi, tajemniczych ninja.

Jak w większości tego typu gier, na samym początku naszą własnością jest tylko mały, zielony teren z kilkoma budynkami. Z czasem możemy rozbudowywać swoje „włości”. Oczywiście, w miarę możliwości. Jeżeli bowiem nie będziemy odnosić sukcesów na polu bitwy, nie będzie nas stać na zaawansowane budowle.

Samurai Siege jest – jak na strategię – dość dynamiczna. Z każdym krokiem towarzyszy nam sensei, który radzi nam, co robić, by nasza wioska stała się potęgą. Poza tym, nie ma chwili, by w grze nie odbywała się żadna walka. Myślę, że każdy miłośnik apek tego typu będzie zachwycony.

Graficznie Samurai Siege prezentuje się bardzo dobrze. Również dźwięki udowadniają, że w dzisiejszych czasach można stworzyć coś miłego dla ucha.

Samurai Siege do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button