Micron – takie logiczne produkcje to prawdziwe skarby

Akcja Micron  toczy się w zamkniętej przestrzeni. Głównymi bohaterkami są piłeczki, które pędzą w jednym kierunku niczym nieograniczone. Naszym celem jest takie ustawienie fantów na planszy, by kulki trafiły do wyznaczonego portalu.

Gra zawiera 51 podstawowych poziomów i 12 bonusowych. Przejście 10 zajęło mi sporo czasu, więc możecie być spokojni, że opanowanie całości pochłonie dobre kilka godzin. Produkcja studia Apparition Games to coś, co każdy myślący człowiek powinien mieć na swoim jabłuszkowym, bądź androidowym urządzeniu.

W każdym poziomie na lewym pasku mamy wyznaczone przedmioty, których możemy użyć. By tego dokonać, wystarczy pacnąć w wybrany kwadracik na planszy, a następnie klikamy w odpowiedni symbol.

Cel jest taki, by za pomocą kilku obiektów tak skierować piłki, by trafiły do portalu przenoszącego je do innego wymiaru. Zdarza się, że po drodze spotykamy się z kolorowymi blokadami, które reagują na przelatujące kule. Należy poszczególne ,,/” wstawiać pod takim kontem, by lecące obiekty nie trafiały w guziki, pozostawiając wszystkie portale otwarte.

Im dalszy poziom, tym trudniej. Autorzy zadbali o to, aby gracze mogli się wykazać swoimi umiejętnościami w dodatkowych, bonusowych levelach. W sumie do pokonania mamy 63 poziomy.

W każdej chwili grę możemy zresetować (niestety nie ma opcji cofania poszczególnych ruchów), bądź przerwać i wybrać inny interesujący nas poziom. Autorzy nie pokusili się o życia, więc możemy walczyć do oporu.

Oprawa audiowizualna produkcji mnie osobiście odpowiada. Jest retro i ciekawa. Jeżeli lubicie gry logiczne, z pewnością będziecie zachwyceni. Polecam głównie dorosłym, bo poziom trudności (moim zdaniem) jest zbyt wysoki dla młodszych Czytelników naszego portalu.

Pobierz grę w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button