Ingress – nie bój się, wydawało Ci się, że pobierasz grę, ale jest inaczej…

Gra autorstwa Niantic Labs to mistrzostwo świata. Po pierwszym uruchomieniu naszym oczom ukazuje się komunikat o wiadomości przychodzącej. Lektorka wypowiada się w języku angielskim, jednak tekst napisany jest po polsku. Do świata Ingress przedostaje się egzotyczna materia nieznanego pochodzenia. Musimy wybrać stronę w walce o planetę…

tg

W grze wcielamy się w rolę agenta. Decydujemy się na przyłączenie do Ruchu Oporu, który walczy z siłami chcącymi wykorzystać materię do zniewolenia ludzkości, bądź do Oświeconych, chcących wykorzystać moc egzotycznej materii do podwyższenia poziomu rozwoju ludzkości.

Ciekawsza wydawała mi się druga opcja, więc dołączyłam do Oświeconych. Wyboru nie można zmienić w trakcie gry, więc warto dobrze się nad nim zastanowić. W krótkim wstępie dowiadujemy się, że w laboratorium w CERN’ie odkryto egzotyczną materię, która jest w stanie zapanować nad ludzkimi myślami.

two

Zanim aplikacja znajdzie naszą lokalizację (należy pozwolić jej na to uprzednio), minie trochę czasu. Warto jednak poczekać. Chwilę później widzimy swoją lokalizację w prawdziwym świcie. Mamy okazję na wchodzenie w interakcje z obiektami w naszym zasięgu.

Zadaniem agenta jest hakowanie portali i zbieranie fantów w własnej okolicy. Niesamowite jest to, że obiekty wystę0pujące w produkcji są jak najbardziej realne. Gracze robią zdjęcia swoich ,,miejscówek” i wstawiają do zasobów aplikacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez przeszkód rozpoznawać swoje rewiry.

one

Produkcja jest bardzo rozbudowana i wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Należy pamiętać o tym, by hakować tylko takie portale, które należą do naszego przeciwnika. Jeśli macie sporo czasu na zabawę, pobierajcie. Zdecydowanie warto!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Ingress PrimeNiantic, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button