Velocispider – kolejna ciekawa gra w stylu retro

Nie wiemy, jak nasi Czytelnicy, ale my zauważyliśmy jakiś czas temu, że ostatnio można znaleźć w sieci coraz większą ilość gier wzorowanych na klasykach. I nie chodzi nam tu o samą fabułę, lecz także stosowaną „pixelową” oprawę graficzną.  Jeżeli Wam – tak samo jak nam – również podoba się pomysł tworzenia „starych” gier na  smartfony, to zachęcamy Was do zapoznania się z opisem gry Velocispider.

Velocispider to produkcja przypominająca znany pewnie każdemu z Was hit „Space Invaders”, w który potrafiło się w szkolnych latach grać po kilka godzin dziennie.

Tak samo, jak sam pomysł na aplikację, również i zasady gry w Velocispider powinny być znane każdemu z Was. Gdyby jednak ktoś nie miał pojęcia o co może chodzić w prezentowanej przez nas grze, to pragniemy go poinformować – wszystko, co musimy robić, to niszczyć wszystkie obce obiekty latające, które będą pojawiały nam się na ekranie.

W Velocispider to jednak nie fabuła jest najważniejsza, a oprawa graficzna. To właśnie o niej musimy napisać coś więcej, bo zauroczyła nas niemal od pierwszego uruchomienia gry.

Z pewnością niektórzy z Was mogą stwierdzić, że w produkcji Retro Dreamer nie ma nic nadzwyczajnego i po części będą mieli rację, lecz to właśnie prostota jest w Velocispider najważniejsza. Jeżeli więc masz dość pięknych, trójwymiarowych gier i chciałbyś nieco przypomnieć sobie stare dobre czasy pierwszych automatów do gry, to z czystym sumieniem możemy polecić Ci Velocispider.

Na koniec warto dodać, że podczas gry w klona Space Invaders można zdobyć różnego rodzaju bonusy polepszające naszą broń, co dodaje opisywanej przez nas produkcji jeszcze większego uroku.

Grę Velocispider można pobrać z AppStore. Obecnie kosztuje 1,59 €, a czy to wygórowana cena, odpowiedzcie już sobie sami.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button