Beyond Ynth – połączenie gry logicznej ze zręcznościową

Szukasz prostej, a zarazem wciągającej produkcji, od której nie będziesz mógł się oderwać? Masz już dość gier polegających na bezmyślnym bieganiu i strzelaniu na oślep? W takim razie dobrze, że czytasz ten wpis, bowiem dzisiaj chcieliśmy przedstawić Wam prawdziwy hit na smartfony – twór studia FDG Entertainment zatytułowany Beyond Ynth.

Beyond Ynth to kolejna produkcja oparta na zasadniczo prostym pomyśle, ale czy to jej wada? Na pewno nie, o czym zresztą przekonacie się sami czy to czytając nas opis, czy też pobierając produkcję z Android Marketu bądź AppStore.

Zacznijmy jednak od początku, a więc od samych zasad opisywanej przez nas gry. W Beyond Ynth wcielamy się w rolę sympatycznej biedronki, którą musimy doprowadzić do wyznaczonego punktu. Zadanie, oczywiście, brzmi banalnie, jednak wcale nie jest proste do zrealizowania. A wszystko dlatego, że na naszą czarno-czerwoną przyjaciółkę czeka po drodze sporo przeszkód, które można pokonać jedynie, używając szarych komórek.

O co dokładnie chodzi, najlepiej wyjaśni Wam filmik zamieszczony na końcu tego wpisu. My natomiast chcieliśmy Wam napisać coś więcej na temat innych elementów charakteryzujących Beyond Ynth. Mowa tu o chociażby bardzo ładnie prezentującej się oprawie graficznej, która – wraz z fabułą – sprawia, że nie ma się ochoty na wyłączenie aplikacji.

Atutem gry od FDG Entertainment jest też na pewno proste sterowanie, które w ogóle nie zawodzi i nie powoduje u nas ataków złości, co przecież zdarza się przy okazji używania niektórych gier.

Poza tym warto napisać, że w Beyond Ynth do przejścia jest aż 80 leveli, tak więc  jeśli szukacie gry na wiele godzin, naprawdę musicie zainteresować się opisywaną przez nas produkcją.

Szkoda tylko, że tworu FDG Entertainment nie można pobrać z sieci za darmo. Mimo wszystko uważamy, że Beyond Ynth warte jest wydania kilku złotych. A jeśli nie przekonuje Was nasza rekomendacja – poczytajcie komentarze zamieszczone w Android Markecie i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button