Darts 3D – smartfonowa wersja popularnych rzutek

Każdy z nas miał już pewnie kiedyś okazję zagrać w darty, a więc, mówiąc po naszemu, popularne rzutki. Nie każdy wie jednak, że w tę szczególnie lubianą na Wyspach Brytyjskich grę można grać również i na urządzeniach z Androidem. Jeżeli więc lubisz od czasu do czasu sprawdzić swoją celność, to bez wątpienia spodoba Ci się opisywana przez nas w tym wpisie aplikacja o nazwie „Darts 3D”.

Samych reguł gry raczej nikomu tłumaczyć nie trzeba, bo w końcu każdy z nas wie na czym polega rzucanie do tarczy. Jeżeli jednak wśród naszych Czytelników znalazłaby się osoba nigdy wcześniej nie mająca styczności z rzutkami, to polecamy użycie wyszukiwarki, która bez problemu odpowie na pytanie, jakie są profesjonalne zasady gry w darty.

Jeśli chodzi o opisywaną przez nas produkcję zatytułowaną „Darts 3D”, to na początku warto napisać, że oferuje ona trzy tryby gry: klasyczny 501 (wygrywa osoba, która pierwsza zdobędzie 501 punktów), 301 oraz cricket.

To, co przede wszystkim spodobało nam się w Darts 3D, to bez wątpienia możliwość nie tylko pojedynczej gry, lecz również multiplayera, który pozwala nam zmierzyć się ze znajomym na jednym urządzeniu.

O sterowaniu w opisywanej przez nas grze – tak samo jak o jej zasadach – nic nie musimy pisać. Każdy z Was będzie bowiem wiedział, jak rzucać, gdy tylko pierwszy raz uruchomi aplikację na swoim telefonie.

Można natomiast nieco więcej napisać o oprawie graficznej „Darts 3D”. A wszystko dlatego, że jest ona naprawdę ładna i wystarczająca nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika.

Atutem gry stworzonej przez Carla Hopfa jest na pewno też fakt, że można ją pobrać z Android Marketu zupełnie za darmo (dostępna jest również wersja PRO, w której m.in. nie dręczą nas różnego rodzaju reklamy).

Oczywiście dla przeciętnych użytkowników smartfonów, „Darts 3D” nie będzie zasługiwał uwagę. Dla fanów rzutek jest to jednak bez wątpienia gra godna polecenia i wypróbowania.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button