Parking 3D – przygotuj się do egzaminu na prawko

Przed Wami egzamin na prawo jazdy? A może macie już prawko, a chcielibyście sprawdzić się w ciekawej grze zręcznościowej, w której Waszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych wytycznych, jakie daje Wam egzaminator? Jeżeli tak, Parking 3D będzie Waszym mobilnym sprawdzeniem umiejętności. Może się wydawać, że każdy głupi potrafi zaparkować wirtualnym samochodem w wyznaczonym miejscu. Ja się z tym do końca nie zgadzam. Trzeba mieć pewne umiejętności teoretyczne, aby wiedzieć w jakim momencie skręcić kierownicą, by zmieścić się na kopercie przy parkowaniu równoległym, bądź prostopadłym.

Gra podzielona jest na kilkanaście leveli. Przede wszystkim wybieramy praktykę, lub egzamin końcowy. Aby zapoznać się ze sterami, warto skusić się najpierw na kilka minut praktyki. Zanim zasiądziemy za kółko, wybieramy wehikuł, którym będziemy się poruszać. Wybór jest dość duży i wszystkie autka odblokowane.

Zaczynamy oczywiście od prostego wjechania w kopertę, która usytuowana jest na przeciwko nas. Z prawej strony, w górnym rogu mamy zawsze podgląd ,,z lotu ptaka” na nasz plac manewrowy, dzięki czemu dokładnie możemy sprawdzić ustawienie wozu.

Egzamin od praktyki różni się przede wszystkim tym, że w tym pierwszym mamy określony z góry czas, w jakim zadanie musi być wykonane. Na koniec otrzymujemy wynik – pozytywny, lub negatywny.

Produkcja o nazwie Parking 3D jest całkiem miła dla oka i ucha. Nie jest to może szczyt możliwości graficznych, ale na grę tego pokroju nie jest źle.

Pobierz Parking 3D za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button