Magic Defenders – wykorzystaj magiczne zdolności i obroń swoje miasteczko

Gry typu tower defense stają się coraz popularniejsze, tak więc postanowiliśmy Wam przedstawić kolejną produkcję, w której naszym zadaniem jest obrona ważnego dla nas terenu. Przed Wami wyprodukowana przez Clueless Ideas gra o nazwie Magic Defenders.

Magic Defenders wyróżnia się na tle swojej konkurencji przede wszystkim tym, że gra w niego nie polega na stawianiu różnego rodzaju dział, które same załatwią za nas sprawę. Musimy bowiem przez całą rozgrywkę być skoncentrowani, gdyż to my odpowiadamy bezpośrednio za pilnowanie porządku.

Do wyboru mamy jednego z dwóch magów – John’a i  Steve’a. Nie różnią się jednak oni od siebie tylko wyglądem wewnętrznym, ale także – a w sumie to przede wszystkim – posiadanymi przez siebie umiejętnościami.

I tak, na przykład, John potrafi przywoływać lodowy deszcz z sopli, a Steve – meteor, który po uderzeniu spowalnia najeźdźców.Poza tym każdy z naszych bohaterów posiada jeszcze dwie inne umiejętności, które mają różne zastosowania. Niestety, nie ma do wyboru wielu magicznych skilli, dlatego gra potrafi się nudzić po jakimś czasie. Mimo wszystko, na szkolną nudę Magic Defenders jest jak najbardziej w porządku i pewnie potwierdzi to niejeden z naszych Czytelników, który już miał okazję przetestować aplikację od Clueless Ideas.

Do plusów opisywanej przez nas gry na pewno zaliczyć trzeba współpracę ze społecznością Feint, co oznacza, że możemy swoje wyniki porównywać do „wirtualnych sukcesów” osiąganych przez innych graczy.

Ogólnie po teście Magic Defenders nie możemy też złego słowa napisać o jego oprawie graficznej. Fakt, nie jest ona rewelacyjna, jednak na pewno wystarczająca dla przeciętnego gracza, tak samo zresztą jak efekty dźwiękowe.

Grę ekipy Clueless Ideas możecie znaleźć w Android Markecie i AppStore. Kto w szczególności powinien się nią zainteresować? Każdy, kogo dopadła ostatnio nuda i nie za bardzo wiedział, jak sobie pomóc.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button