Plumber – sprawdzisz się w roli hydraulika?

Z racji tego, że od czasu do czasu trzeba rozruszać nasze szare komórki, warto odwiedzić Android Market i poszukać produkcji, która będzie od nas wymagała czegoś więcej niż tylko zręczności. Do tego typu gier należy na pewno „Plumber”, czyli produkcja, która nie tylko potrafi wciągnąć, lecz także skutecznie zabija czas.

Zasady gry są proste i pewnie większości z Was dobrze znane. W popularnym „Hydrauliku” mamy do dyspozycji wiele różnego rodzaju elementów, a naszym zadaniem jest połączenie ich w jedną całość i stworzenie rury, która pozwoli na przepływ wody prosto z zaworu do hydrantu. Proste? Niekoniecznie, a oto dlaczego.

Po pierwsze, na danym poziomie można znaleźć wiele małych rur, jednak nie wszystkie z nich wykorzystuje się do stworzenia ostatecznej konstrukcji, co z pewnością utrudnia zadanie i wprowadza więcej chaosu do gry (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Poza tym, na stworzenie jednej, dużej rury nie mamy kilku minut, ponieważ wyznaczony jest konkretny limit czasu. Konstrukcje trzeba więc budować sprawnie, nie zastanawiając się długo nad swoimi ruchami.

Nie można zapomnieć też o tym, że opisywany przez nas „Plumber” oferuje nam równo 100 poziomów wspaniałych łamigłówkowych wyzwań, które potrafią zabić nudę na wiele godzin.

Niestety, testując Hydraulika, spodobała nam się jedynie jego oprawa graficzna, bowiem sam dźwięk zastosowany w produkcji studia HOLI naprawdę nie należy do udanych i już po pewnym czasie chce się go wyłączyć, co, na szczęście, nam umożliwiono.

Podsumowując, grę „Plumber” z czystym sumieniem można polecić każdemu miłośnikowi gier logicznych, który chciałby spróbować nowych wersji klasycznych aplikacji.

Łamigłówkę stworzoną przez ekipę HOLI znajdziecie w Android Markecie. Co bardzo ważne, jest ona darmowa.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button