Boom Land – panie demolka, niszcz pan!

Boom Land to produkcja studia Mirage-Lab, w której wcielamy się w bombową postać ,,ludzia”, który demoluje wszystkie konstrukcje przeznaczone do wyburzenia. Autorzy przygotowali trzy scenerie, w których toczy się akcja gry. Tylko jedna jest odblokowana i dostępna od samego początku.

By dostać się z wioski do miasta, czy lasu, należy przejść poziomy, które zostały zarezerwowane dla wiejskiego klimatu. Jest ich co prawda bardzo dużo, bo aż 24, ale gra tak wciąga, że myślę, że nie będzie to nikomu przeszkadzać. W każdym z leveli musimy pokonać pewien pułap zniszczeń, by osiągnąć awans. Zbiorniczek z lewej strony ekranu wskazuje kreską poziom, jaki należy minimalnie osiągnąć. Jeżeli nam się ta sztuczka nie uda, będziemy zmuszeni do powtórzenia etapu, ale na szczęście bez czekania na życia, czy proszenia o nie znajomych.

Wyburzania dokonujemy za pomocą materiałów wybuchowych w ograniczonej liczbie. Wśród nich znajdą się klasyczne bomby z zapłonem, który delikatnie opóźnia wybuch, worki z bombami spuszczane z powietrza, a także dynamity. Na dolnym pasku znajdziemy detonator, który uruchamia wszystkie reakcje. Możemy zdecydować, czy wszystkie eksplozje mają być jednoczesne, czy cykliczne. By po kolei odpalać kolejne ładunki, należy rozkładać je pojedynczo.

Klasycznie – im dalszy poziom, tym trudniej. Spotykamy się z drewnianymi obiektami, betonowymi klockami, oraz innymi. Niektóre z nich bardzo prosto jest zniszczyć, inne natomiast muszą przeżyć trochę większe maltretowanie. W trakcie gry spotkamy się z drewnianymi skrzynkami. Ich zniszczenie zawsze skutkuje otrzymaniem bonusowego materiału wybuchowego, który zwiększa szanse na otrzymanie aż trzech gwiazdek przy podsumowaniu naszych zmagań.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Boom Land™Andrey SvershkoGames4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button