Monkey Flight 2 – nowa zręcznościówka od Donut Games

Monkey Flight 2 to aplikacja autorstwa Donut Games. Jeśli przepadacie za grami zręcznościowymi, a dodatkowo nie macie nic przeciwko małpom, zobaczcie jak tytuł wypadł w naszych testach.

W grze naszym zadaniem jest strzelanie małpami niczym kamieniami z procy. Nasza podopieczna ma za zadanie zebranie określonej ilości smakołyków, byśmy mogli awansować do kolejnego poziomu.

Plansz do przejścia jest bardzo wiele. Aplikacja składa się z kilku światów, które są dostępne od razu. Nie trzeba zbierać żadnych gwiazdek, by móc odblokować następne epizody. Nie zmienia to jednak faktu, że za każdy level można zgarnąć 3 odznaki.

Autorzy oferują swoim graczom achievementsy i statystyki. Dzięki temu nie można się nudzić. Przynajmniej w teorii. W praktyce zabawa jest dość monotonna – więcej czasu spędzamy na oglądaniu wyrzuconej małpy zbierającej przedmioty, niż działaniu.

Dotykając ekranu, wyznaczamy kierunek lotu naszej podopiecznej. Musimy wyczuć chwilę, w której ,,power” będzie prawidłowo naładowany, by wysłać małpę w daleką przestrzeń.

Jeśli chodzi o względy audiowizualne, to nie ma rewelacji. Ani graficznie, ani dźwiękowo nie jest ciekawie. Tytuł nie oferuje zbyt fajnych opcji dodatkowych. Moim zdaniem szkoda czasu, ale to już musicie ocenić sami. Polecam przetestowanie ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Monkey Flight 2Donut GamesGames9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button