SiliBili – płatna, ale zdecydowanie warta uwagi

Świat Sibull został opanowany przez Smoki. Sibull wymaga 5 elementów do utrzymania pobytu swych obywateli do życia w pokoju i harmonii. Są to wiara, odwaga, wolność, mądrości i miłości. Wcielając się w rolę jednego z dwóch bohaterów, pokonujemy rywali stających nam na drodze i badamy kolejne rejony planszy, zbierając przy tym różnorodne fanty.

Sili i Bili muszą znaleźć wszystkie 5 elementów, by przywrócić spokój w swoim świecie. SiliBili to gra zręcznościowa mieszająca się z akcją. Poruszanie się postacią (wybraną na początku spośród dwóch możliwych) jest wieloetapowe. Przede wszystkim z lewej strony ekranu mamy joistick, dzięki któremu poruszamy się po światku.

Prawa strona odpowiada za podnoszenie niektórych przedmiotów (jak na przykład specjalne kamienie z symbolami), zadanie obrażeń smokom, bądź podskakiwanie. Ostatnia opcja jest przydatna w sytuacjach zwykłego przemieszczania się po planszy, bądź ataku.

Jeżeli zależy Wam na ładnej grafice, to zdecydowanie Wasze oczekiwania będą spełnione. Produkcja Chundos Studio oferuje wiele możliwości, które rzadko kiedy możemy znaleźć w produkcjach zręcznościowych.

Jeśli mam być szczera, to SiliBili jest jedną z najlepszych gier w swojej kategorii, jakie przyszło mi testować. Czysta przyjemność i bardzo sympatyczna oprawa audiowizualna.

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button