Ochrona przed wirusami

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji” Angelika pomoże Wam ochronić Wasze smartfony przed wirusami. Porówna AntiVirus Free oraz Androhelm Antivirus Android. Ponadto przetestuję  aplikacje: musiXmatch z tekstami piosenek oraz Stopwatch – nowoczesny stoper.

MusiXmatch – aplikacja oferuje ogromny katalog tekstów oraz piosenek. To ważna zaleta, ponieważ dzięki temu jest duże prawdopodobieństwo, że znajdziecie swój ulubiony utwór. Dodatkowo ścieżki dźwiękowe można dostrajać za pomocą wbudowanego equalizera. Obsługa musiXmatch jest prosta, a menu to przykład nowoczesnego minimalizmu. Całość ożywiają subtelne animacje. Jak spisuje się funkcja karaoke? Teksty piosenek pojawiają się w idealnym momencie, a program współpracuje z popularnymi odtwarzaczami, takimi jak Spotify czy radio. Słowa piosenki można znaleźć w katalogu na kilka sposobów – chociażby po artystach i tytułach. Dodatkowo aplikacja umożliwia usunięcie śpiewu z utworu, abyście sami mogli spróbować swoich sił. A jeśli nie znacie się na muzyce, a coś wpadło wam w ucho, to musiXmatch sam dopasuje tytuł piosenki po odsłuchaniu kilku taktów. Taka funkcjonalność w użytkowaniu z pewnością się przyda.

oa-124.Still007

Stopwatch – to prosta aplikacja, która działa szybko i stabilnie. Jak sama nazwa wskazuje – podstawową funkcją programu jest przejrzysty stoper. Informacje są prezentowane zarówno w formie analogowej, jak i cyfrowej. Apka potrafi dodawać znaczniki GPS, dzięki czemu może automatycznie liczyć czasy okrążeń. W innych czynnościach pomocny będzie też na pewno timer. Ustawień można dokonywać wizualnie poprzez przesuwanie wskazówek, lub tradycyjnie za pomocą przycisków. Stopwatch oferuje kilka motywów graficznych, a ponadto pozwala na modyfikację wibracji, dźwięków oraz długości alarmu.

Zima to kiepski okres dla układu odpornościowego. Jednak telefony komórkowe również są podatne na infekcje. Dziś w pojedynku pokażę Wam dwa antywirusy, które pomogą uodpornić smartfony na niebezpieczeństwa z sieci. AntiVirus Free już w podstawowej wersji świetnie spełnia swoje zadanie. Kompleksowo zabezpieczy Wasz telefon oraz pomoże w przypadku kradzieży. Przy okazji zadba też o szybsze działanie systemu. Androhelm Antivirus Android oferuje bardzo podobne funkcje do konkurenta. Skanuje system, usuwa zbędne pliki oraz utrudnia życie złodziejom. Dzięki temu zapewnia kompleksową ochronę.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button