AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Splash Cars – zręcznościówka, o której długo nie zapomnisz

W AppStore i Google Play można dorwać niesamowicie wciągającą grę, a mianowicie Splash Cars. Jeśli przepadacie za zręcznościówkami, ale nie gardzicie też specyficzną rozgrywką i samochodami, zostańcie ze mną do końca recenzji 🙂 Jestem pewna, że każdy, kto jeszcze nie miał styczności z Splash Cars, zakocha się chwilę po pierwszym uruchomieniu aplikacji.

Społeczeństwo w naszej grze dzieli się na takie, które lubi kolory i takie, które woli żyć w szarościach. Naszym zadaniem jest sprawienie, by ci ponurzy mieszkańcy przeszli na naszą stronę mocy 🙂

Poruszamy się autkiem, które ze swojego wydechu wydziela substancję barwiącą planszę. Sterowanie maszyną odbywa się przy pomocy dotykania prawej i lewej strony ekranu (nie jest łatwo – szczególnie na samym początku).

Jeżeli uderzymy w jakąś przeszkodę, nasz wehikuł ulega zniszczeniu, a dodatkowo na karku mamy policję. Z policją można sobie poradzić, jeżdżąc między różnymi obiektami. Gorzej sprawa się ma, jeśli dokonamy za dużych zniszczeń w aucie – wtedy nasz koniec jest nieunikniony.

Na planszy zbieramy monety, niebieskie fanty, a także power-upy. W zabawie naszym celem głównym jest pokolorowanie pewnej części ekranu (na przykład 50%). Jedyną przeszkodą, poza już wspomnianymi jest… paliwo. Nasze bryki mają bardzo małe baki i nie możemy ich tankować podczas jazdy.

Kupując coraz to nowsze i fajniejsze bryczki możemy sobie zagwarantować dłuższą jazdę, więcej pokolorowanych domów i systematyczne awanse do następnych poziomów 😉

Podsumowanie

Pomysł - 94%
Wykonanie - 90%
Grywalność - 95%

93%

Rewelacja!

Fenomenalna gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest malowanie szarej planszy przy pomocy autka wydzielającego kolorowe opary.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close