Snowboarding The Fourth Phase – zimowe szaleństwo na iOS i Androida

Jeżeli za oknem brakuje śniegu, a Wam akurat zachciało się pośmigać na stoku, koniecznie pobierzcie na swoje smartfony Snowboarding The Fourth Phase i oddajecie się przyjemności jazdy po wysokich górach :)

screen640x640

W grze mamy okazję na budowanie swojej ścieżki sportowej kariery. Wcielamy się w rolę zawodnika jeżdżącego na desce snowboardowej. Na początku jeździmy po oślich łączkach, ucząc się obsługi dechy. Dowiadujemy się, że skręty wykonujemy poprzez ślizganie palcem po ekranie, skaczemy kierując palec w górę, a z tricków korzystamy na różne sposoby.

To właśnie tricki okazują się głównym punktem programu. Misje zazwyczaj opierają się na wykonywaniu określonych akrobacji, odpowiednim lądowaniu, czy osiągnięciu danej ilości punktów.

Kiedy damy radę na niższych partiach gór, przyjdzie pora na zaawansowane szlaki, jazdę w ciemnościach, szalony snowpark, czy tym podobne. Za swoją jazdę dostajemy co jakiś czas nagrody, oraz pieniądze. Wśród fantów znajdą się ubrania, nowe deski, i tym podobne. Za pieniądze możemy sobie dokupić sprzęt, ale nie jest to obowiązkowe – prędzej czy później i tak uda nam się coś zdobyć.

W grze nie da się nudzić. Jeśli lubicie deskę i klimaty zimowych sportów nie są Wam obce, prawdopodobnie zostaniecie w apce na dłużej. Bawcie się dobrze i dajcie znać jak Wam poszły zmagania na stokach ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button