Halos Fun – genialna, mandarynkowa propozycja od PikPok

Halos Fun to gra oferująca ponad 200 poziomów. Podzielona jest na cztery epizody. W każdym z nich można uzyskać maksymalnie 168 odznak. Miłą informacją dla graczy lubiących różnorodność jest fakt, że nie jest konieczne przechodzenie wszystkich poprzednich plansz działu, by móc przemieszczać się między kolejnymi. Pełna dowolność – to lubimy!

Kim jest główny bohater? Zabawną mandarynką, której zadaniem jest zbieranie okręgów (mnie to bardziej skojarzyło się z aureolami). Sterowanie podobne jest do tego używanego w Angry Birdsach – naciągamy procę i strzelamy piłką w wybrane miejsce, ustając trajektorię lotu.

Naklejki zbierane w trakcie zabawy (często gdzieś ukryte), umożliwiają odblokowywanie specjalnych nagród. Wśród nagród znajdują się dodatkowe poziomy, czy power-upy. Przed rozpoczęciem każdego poziomu dostajemy informację o punktacji. Może się zdarzyć, że trzy odznaczenia dostaniemy za zebranie wszystkich aureolek przy pomocy jednej kuli. Wystarczy jednak zrobić to samo bawiąc się nieskończoną ilością bohaterów, by awansować dalej.

Przeszkadzajkami w produkcji studia PikPok są przede wszystkim różnego rodzaju obiekty przyczepione do nieba. Wśród nich znajdą się wiatraczki, gęste chmury, czy specjalne platformy kierunkowe. Oczywiście każdy z tych fantów – odpowiednio użyty – daje szansę na wykonanie zadania za pierwszym razem. Jeżeli coś pójdzie nie tak, możemy spodziewać się opadnięcia do wody i konieczności uruchomienia kolejnej procy.

Jeżeli chodzi o ścieżkę dźwiękową, to jest ona bardzo przyjemna, chociaż z czasem może okazać się męcząca. Wtedy wystarczy przyciszyć głośność i jest ok. Oprawa graficzna zachwyca i nie ma się do czego doczepić. Ilość poziomów wskazuje na to, że autorzy dbają o swoich graczy i z pewnością będą ich dopieszczać kolejnymi planszami w miarę rozwoju tytułu.

Ze swojej strony mogę polecić grę zapalonym fanom zręcznościówek i gier logicznych. To naprawdę rewelacyjna apka na każdą wolną chwilę – czy to kibelkową, czy na szkolnej przerwie. Super! ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button