Gun Bros 2 – strzelanka nie z tej ziemi

Gun Bros 2 od samego początku zachęca do pozostania w grze. Ciekawa oprawa audiowizualna to coś, czego nie można odmówić produkcji studia Glu Games. Jeżeli lubicie bijatyki okraszone wieloma rodzajami broni, z pewnością odnajdziecie się szybko w Gum Bros 2. Wśród głównych bohaterów należy wyróżnić przede wszystkim dwie wielkie postaci, jak Percy i Francis.

Po wybraniu bohatera przychodzi nam przejść pierwszą misję. Akcja gry toczy się na wielu płaszczyznach, po których poruszamy się przy pomocy joisticków i specjalnych trampolin kierunkowych. Naszym celem jest zabicie wrogów i zebranie łupów. Czerwone strzałki na planszy wskazują kierunek, w jakim powinniśmy się udać, by spotkać na swojej drodze dziwacznych przeciwników.

Należy wiedzieć o tym, że rywale nie tylko są groźni z bliskiej odległości, ale potrafią także zrobić krzywdę z daleka. Niektórzy z nich posiadają porządne bronie, które uszczuplają poziom życia naszej postaci.

W grze za pomyślnie wykonaną misję otrzymujemy wynagrodzenie i punkty doświadczenia. Jeżeli uda nam się wskoczyć o ,,oczko” wyżej, będziemy mieć szansę na zebranie odrobiny szmalu. Ważne jest również to, że nadszarpnięte w trakcie walki zdrowie jest regenerowane podczas takiego awansu.

Na planszy zbieramy różnego rodzaju gadżety, w tym złote i srebrne skrzynie. Są one o tyle istotne, że bardzo często wnoszą do ekwipunku postaci ciekawe przedmioty. Otwarcie skrzynek możliwe jest dopiero po zakończeni bijatyki, więc po wygranej misji. Przykładowymi znaleziskami są hełmy poprawiające punkty zdrowia, czy kamizelki kuloodporne.

W mojej opinii, gra jest naprawdę warta pobrania i uwagi. Jako kobieta spędziłam w niej więcej czasu niż zamierzałam i ku mojemu zdziwieniu bardzo się z tytułem zaprzyjaźniłam. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button