Galaxy Life – życie na obcej planecie

Co powiecie na grę strategiczną, w której przyjdzie Wam zająć się sympatycznymi stworkami, które atakują i są bez przerwy atakowane przez obce jednostki? Gra od Ubisoftu jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozwojowych produkcji na rynku. Można ulepszać zarówno bohaterów, jak też poszczególne budynki.

Co prawda wkręcenie się w produkcję jest dość trudne, bo tutorial ograniczony jest do minimum, ale po jakimś kwadransie można już spokojnie oddać się przyjemności. Ja osobiście pozwoliłam sobie usunąć grę z jednego tylko powodu – zrobiła się dla mnie nudna i monotonna.

Dość ciekawą, lecz standardową opcją jest zastosowanie opcji ataku i obrony w grze. Podróżując po różnych galaktykach, staramy się pokonać wrogów, niszcząc ich bazy i zbierając łupy. Czasem może się zdarzyć, że wrogowie zdecydują się zaatakować właśnie nas. Musimy być na to przygotowani, wcześniej tworząc odpowiednie obiekty obronne.

Jak się pewnie domyślacie, system mikropłatności jest całkiem sprawnie rozwinięty. Co prawda można w jakiś sposób bawić się bez płacenia, lecz nie jest to takie przyjemne i wymaga zdecydowanie trochę cierpliwości.

Od strony graficznej produkcja Ubisoftu prezentuje się całkiem dobrze, lecz w mojej opinii jest odrobinę za słabo dopracowana pod względem szczegółów. Jeżeli lubicie strategie, proponuję Wam przetestować Galaxy Life. Jeśli jednak szukacie po prostu czegoś, co zabije wolny czas, znajdźcie coś z gatunku zręcznościówek (nawet od tego samego autora).

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button