Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #58

Hej! Witajcie w pięćdziesiątym ósmym odcinku Androidowych Okazji. Mimo że wydaje się to prawie niemożliwe, za tydzień o tej porze będziemy mieli ostatni dzień tegorocznego listopada. Czas ucieka jak oszalały, ale jest sposób na to, by nie żałować żadnej spędzonej wolnej chwili. Wystarczy do tego kilka gier mobilnych, które przeniosą Was do zupełnie innego świata. Jeżeli na razie w Waszych smartfonach panuje pustka i na to znajdzie się metoda – przeczytajcie, jakie promocje twórcy apek przygotowali na ten tydzień, a później zabierajcie się za pobieranie i granie!

Soulcalibur

Soulcalibur to produkcja dosyć znana. Według wielu osób wspomniana gierka jest jedną z najlepszych bijatyk dostępnych na różnego rodzaju platformy i trudno się nie zgodzić z tymi opiniami. Choć grafika w tym przypadku na pewno nie zwali Was z nóg, zabawa w dobrym stylu powinna wynagrodzić wszelakie niedociągnięcia zarówno wizualne, jak i dźwiękowe.

W opisywanej bijatyce mamy okazję powalczyć jedną z dziewiętnastu postaci. Występują tutaj nie tylko umięśnieni wojownicy o ponadprzeciętnej sile, lecz również na pozór filigranowe kobiety. Każdy z bohaterów posiada swoje cechy charakterystyczne, a także wady i zalety. Śmiało można więc powiedzieć, że raczej nie znajdzie się na tym świecie osoba, która nie znalazłaby tu swojego faworyta.

W Soulcalibur nie jesteśmy ciągle zmuszani do grania w tym samym trybie rozgrywki. Poza standardowym modelem Arcade autorzy apki przygotowali dla nas również wyzwanie czasowe oraz dwa warianty survivalu, gdzie chodzi głównie o to, by jak najwięcej zniszczyć, tracąc przy tym najmniej punktów życia.

Zgodnie z tym, co jest napisane wcześniej, Soulcalibur pod względem audiowizualnym niczym szczególnym nie wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Biorąc jednak pod uwagę, że jest to prawdziwy klasyk, raczej nikt z Was nie będzie zwracał na to dużej uwagi.

Przecena na ponadczasową bijatykę rozpoczęła się dwa dni temu. W chwili obecnej tytuł można kupić za nieco ponad 13 złotych, co jest naprawdę niewielką sumą w porównaniu z poprzednią, wynoszącą ponad „czterdziechę”. Pobierz Soulcalibur za 13,15 PLN w Google Play.

Table Top Racing Premium

Ostrzegamy już na początku – jeżeli Waszym ulubionym zajęciem są szaleńcze pościgi superszybkimi samochodami znanych marek, poszukajcie czegoś innego. Gra o nazwie Table Top Racing Premium to coś bardziej dla miłośników specyficznych rozwiązań. W końcu nie na co dzień zdarza się kierować… autem do rozwożenia lodów.

Jak wskazuje na to sama nazwa gry, akcja produkcji Table Top Racing Premium rozgrywa się na stołach. Nie są to jakieś uporządkowane biurka, lecz miejsca, gdzie roi się od przeróżnych gratów, które zamiast ułatwiać, skutecznie przeszkadzają w pokonywaniu kolejnych wirtualnych kilometrów. Oczywiście, nie wszystko w grze dostępne jest od razu – odblokowanie niektórych elementów wymaga od nas sporego poświęcenia.

Table Top Racing Premium oferuje aż siedem rodzajów zabawy, wśród których znaleźć możemy, między innymi, mistrzostwa, rywalizacje eliminacyjne, wyzwania czasowe oraz turniej driftingowy. Tak, tak, dobrze zrozumieliście. W tej grze możemy nawet ślizgać się pojazdem z gałkowym lodem umieszczonym na dachu!

Istotnym elementem występującym w grze są power-upy. To dzięki nim możemy uprzykrzać życie naszym oponentom, ale musimy mieć na uwadze, że kto mieczem wojuje, ten… no, wiecie. Przed odpaleniem rakiety warto zatem wziąć pod uwagę, że kierowcy – nawet ci z nierealnego świata – to bardzo mściwe bestie.

Table Top Racing Premium to ulepszona wersja darmowej edycji tej produkcji. Jeżeli chcielibyście ją pobrać, lepszej okazji nie znajdziecie. Jeszcze do niedawna za grę trzeba było zapłacić grubo ponad 10 złotych, a teraz wyceniona jest na zaledwie 3,61 PLN! Pobierz Table Top Racing Premium za 3,61 PLN w Google Play.

Garfield’s Escape Premium

Rudy kocur o imieniu Garfield jest uwielbiany na całym świecie, tak więc z całą pewnością nie będzie trzeba nikogo z Was zbytnio namawiać do skorzystania z tej promocji. Szczególnie, że Garfield’s Escape Premium to naprawdę udana produkcja, choć raczej mało popularna wśród Androidowców.

Historia towarzysząca rozgrywce w opisywanej apce mówi nam o tym, jak pewnego dnia złośliwy Garfield postanowił pozbyć się z domu psa Oddiego. Oczywiście, jest on zbyt leniwy, aby sam się tym zająć, dlatego też… zamówił do domu robota sprzątającego. Czy nasze zadanie polega na gonieniu zwierzaczka, czy ucieczce? Wiadomo, że na tym drugim. W końcu w dzisiejszych czasach sprzątanie piesków przez roboty jest zakazane!

Można powiedzieć, że Garfield’s Escape Premium to runner, bowiem biegamy w nim głównym bohaterem i unikamy przeszkód. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że opisywana gra podzielona jest na plansze, a rekordy punktowe są tutaj ważne, choć nieco wypierane przez dodatki w postaci tapet, achievementsów oraz innych równie ciekawych elementów pobocznych.

Obecnie za grę z rudym kotem trzeba zapłacić 3 złote i 50 groszy. To dokładnie 50 procent mniej niż do tej pory. Pobierz Garfield’s Escape Premium za 3,50 PLN w Google Play.

Superfrog HD

Klasykiem rozpoczęliśmy to i klasykiem zakończymy. Superfrog HD to mobilna wersja znanej platformówki, w którą na pewno wielu z Was miało okazję pograć na Amidze. Główny bohater w porównaniu z pierwowzorem nadal jest żabą z peleryną, a jego zadaniem jest uratowanie księżniczki i zemsta na czarownicy. Reszta to jednak absolutna nowość!

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że mobilna wersja Superfroga wiele zmieniła w kwestii grafiki. Fajnie, że nie zdecydowano się w tym przypadku na zwykły port, lecz zupełnie świeżą wersję, która prezentuje się znakomicie na ekranach smartfonów i tabletów.

W Superfrog HD czekają na nas 24 wyzwania osadzone w 6 różnych miejscach charakteryzujących się wyglądem oraz pułapkami. Sterowanie zastosowane w apce jest bardzo wygodne, gdyż opiera się na dotykowych przyciskach umieszczonych na ekranie.

Na pewno warto skorzystać z tej promocji, bo jeszcze do niedawna za żabę w przebraniu superbohatera trzeba było zapłacić ponad 10 złotych, a teraz cena wynosi zaledwie 4,39 PLN. Pobierz Superfrog HD za 4,39 PLN w Google Play.

Na dzisiaj to wszystko. Mamy nadzieję, że zbytnio Was nie zanudziliśmy i skorzystaliście chociaż z jednej wspomnianej przez nas przeceny. Jeżeli tym razem nic dla siebie nie znaleźliście, cóż, może za tydzień będzie lepiej? Miłego tygodnia i do następnej niedzieli! :)

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close