Classic Word Games – powrót do gier z przeszłości

Jeżeli jesteście fanami starych gier, to z pewnością zainteresuje Was Classic Word Games. Studio Ubistoft postanowiło zadbać o klientów, którzy mają trochę inny gust niż większość i nie przepadają za wypasioną grafiką i niesamowitymi efektami specjalnymi. Classic Word Games to trzy gry w jednym. Co prawda tylko jedna jest obecnie dostępna (reszta jest w budowie), lecz i tak można się całkiem fajnie odstresować.

Pierwsza i jedyna jak na obecną chwilę gra, to tworzenie najdłuższych słów z podanymi literkami. Jeżeli jesteście dobrzy w grę na czas, to powinno Wam się spodobać. Macie określoną ilość czasu na stworzenie jak największej ilości słówek i zdobycie za nie punktów.

Autorzy głównie polecają grę ze znajomymi. Jeżeli nie chcecie się łączyć z Facebookiem (a w tym przypadku akurat byłoby to słabym posunięciem), to macie okazję na grę offline z komputerem. Nie są to może szalone emocje, ale zawsze coś.

Podsumowując – mam nadzieję, że dość szybko powstaną kolejne dwie mini-gry. Z tego co zdążyłam się dowiedzieć, twórcy przewidują stworzenie wisielca i jeszcze jednej zabawy słownej.

Oceniając grafikę warto zwrócić uwagę na dość prosty układ menu i całkiem sympatyczny wygląd poziomów. Ścieżka audio głównie opiewa na radosne krzyki dzieci, lecz nie jest to męczące dla ucha. Polecam fanom gier słownych ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button