AppSale – promocje w AppStore #91

Witajcie w 91 już odcinku naszego cotygodniowego cyklu AppSale. W tym wpisie z pewnością znajdziecie aplikacje, które przydadzą Wam się w życiu codziennym. Byście nie odczuwali szybko nadchodzącej jesieni, zainwestujcie trochę czasu (tym razem nie pieniędzy) w propozycje, jakie przygotowaliśmy dla Was w dniu dzisiejszym.

Poniżej znajdziecie krótkie recenzje czterech naszym zdaniem najlepszych aplikacji, które w dzisiejszym dniu można nabyć za darmo na jabłuszkowe urządzenia. Pamiętajcie o tym, że większość z produkcji zostaje przeceniona tylko na krótki czas. Szkoda by było obudzić się z ręką w nocniku i musieć zapłacić kilka dolców za coś, co kilka godzin wcześniej było za friko. Bawcie się dobrze i testujcie.

Oto nasze propozycje: Diamond Digger Saga, Master Mind Golf, Tinte Surreal, oraz wielki hit – Assassin’s Creed Pirates.

Diamond Digger Saga

King’a nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Studio znane z wielkich hitów obecnie zaproponowało swoim użytkownikom darmowe wydanie produkcji o nazwie Diamond Digger Saga. Jest to historia pewnych uwięzionych pod ziemią wodnych stworzonek, które mogą być uratowane jedynie poprzez doprowadzenie do nic cieczy.

W produkcji znajdą się oczywiście mikropłatności, lecz nie trzeba się o nie martwić – przeszłam już taką ilość poziomów bez płacenia, że mogę z czystym sumieniem polecić grę każdemu.

Fani ,,match 3″ znajdą w grze wszystko, co powinno się znaleźć w grze tego typu – masa poziomów, pełno power-upów, ciekawe wyzwania i miła oprawa audiowizualna.

Przecena aplikacji z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

Master Mind Golf

Przechwytywanie

Master Mind Golf to zdecydowanie gra dla zdolnych ,,mózgowo” osób. Pierwszym zadaniem gracza jest zrozumienie dość zagmatwanych zasad. Kiedy już uda nam się przebrnąć przez samouczek, będziemy mogli zacząć prawdziwą zabawę.

Do dyspozycji graczy oddano 6 epizodów, w których znajduje się kilkadziesiąt poziomów. Pierwszy świat jest dostępny dla wszystkich i możliwy do uruchomienia od razu. Kolejny mamy szansę odblokować poprzez ocenienie aplikacji w iOS-owskim sklepie. Kolejne plansze to wydatek rzędu kilku dolarów.

Moim zdaniem za darmo można pograć, jednak na jakąkolwiek opłatę opisywana gra nie zasługuje. Jest nie do końca ,,sprawna” graficznie i jakoś nie jest w stanie zatrzymać gracza (a przynajmniej mnie) na dłużej.

Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

 

 

Tinte Surreal

aa

Jeżeli jesteście fanami zręcznościówek, powinna przypaść Wam do gustu nasza trzecia propozycja. Produkcja o nazwie Tinte Surreal zadziwia przede wszystkim całą oprawą audiowizualną. Teoretycznie pomysł jest już znany, bo spotkaliśmy się już jakiś czas temu z grami, w których naszym zadaniem było odpowiednie ustawianie figur 3D w przestrzeni, by odpowiadała wymaganemu wzorcowi.

W przypadku opisywanej aplikacji zasady są identyczne, a sterowanie dość skomplikowane. Trzeba mieć naprawdę sporo samozaparcia, by przebrnąć przez proces nauki a następnie samej rozgrywki. Fajnie, ale z pewnością nie dla każdego.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Assassin’s Creed Pirates

Na koniec mamy dla Was największa niespodziankę. Do tej pory za Assassin’s Creed Pirates trzeba było zapłacić prawie 5 dolarów. Obecnie produkcję można nabyć grę za darmo zarówno na Androida, jak i iOS’a. Studio Ubisoft prawdopodobnie nie będzie już wracać do poprzedniej ceny aplikacji ze względu na plany zastosowania mikropłatności w swoim dziele.

W grze wcielamy się w rolę kapitana statku pirackiego, który to kapitan ma w planach atakować wrogie jednostki na różne sposoby. Naszym celem jest zbieranie łupów i stale ulepszanie swojego wehikułu. Wydaje mi się, że taki opis gry zupełnie wystarczy, bo fani doskonale wiedzą na co mogą liczyć w swoim ukochanym tytule. Nowi gracze z pewnością również będą woleli przetestować apkę na własnej skórze, niż opierać się na recenzji. Rewelacja.

Przecena z $4,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button