Gry łamigłówki „God of Light” i „Dwarven Den”

W kolejnym odcinku Pociągu do gier Damian testuje gry, opierające się na prostych zasadach, ale mimo wszystko, wymagające nieco pomyślunku. 

W „God of Light” wcielamy się w świetlistego stworka imieniem Shiny, który próbuje uratować świat przed wszechogarniającą ciemnością. W tym celu kierujemy wydobywające się z nas promienie do tak zwanych Źródeł Życia. Jednak nie jest to takie proste, gdyż każda nowa plansza na początku jest pogrążona w ciemności i dopiero odkrywamy jej fragmenty oświetlając je promieniami. „God of Light” to wciągająca gra, która do tego świetnie wygląda. Intuicyjne sterowanie, bardzo dobra oprawa muzyczna i niezbyt skompilowane zasady, to gotowa recepta na sukces.

pdg-36 (8)

„Dwarven Den” to gra logiczna utrzymana w klimacie humorystycznego fantasy. Gracz wciela się w górnika krasnoluda, który podczas jednej z wypraw do podziemi odkrywa, że jego przodkowie zostali uwięzieni w prastarych ruinach. Naszym zadaniem jest więc uwolnienie towarzyszy zahibernowanych w niebieskich kryształach, gromadzenie sporej ilości cennego złota, gwiazdek oraz innych skarbów. Zasady rozgrywki są bardzo proste. Podczas eksplorowania podziemi zajmujemy się głównie kopaniem przejść.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close