Jungle Heat – opracuj tropikalną strategię

W Jungle Heat od my.com przyjdzie nam walczyć z sąsiadami-wrogami o cenną ropę będącą najbardziej wartościowym zasobem tropików. Posiadając spore jej zapasy, jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwe imperium, którego będą bać się wszyscy lokalni chojracy.

Opisywana produkcja jest typową grą strategiczną, w której zarówno budujemy i ulepszamy swoją bazę, szkolimy własnych żołnierzy, bronimy się przed atakami wrogów, jak również sami stajemy do walki o terytoria. Nie zdziwi pewnie nikogo klasyczny system mikropłatności, który teoretycznie nie jest konieczny do zabawy, lecz skutecznie sprawdza ludzką cierpliwość.

Wśród szkolonych przez nas wojowników znajdą się dziesiątki różnych postaci. Wraz z wbijaniem kolejnych leveli w grze i ulepszaniem poszczególnych budowli, rośnie liczba dostępnych nam ludzi. Na czele wszystkich stoi boss. O niego należy dbać szczególnie – ma swoją miejscówkę  w bazie i warto inwestować w jego odpoczynek i regenerację wszystkie dostępne środki. Niejednokrotnie na placu walki jest w stanie uratować marne początkowo jednostki ludzkie.

Główną walutą w grze są złote monety. Te produkujemy poprzez budowę wielu kopalni. Wydobywanie ropy również nie powinno być problemem – bez niej nie będziemy w stanie trenować kolejnych żołnierzy. Diamenciki, ach diamenciki – co prawda dostajemy ich na ,,dzień dobry” dość dużo (bodajże około 300), jednak jak pewnie sami się domyślacie, to na długo nie wystarcza. Owszem – jesteśmy w stanie dobrnąć do jakiegoś 7 levelu i ulepszyć swoje budowle, lecz z czasem pozostawieni zostajemy na pastwę losu.

Czy jest sens grać bez płacenia? Pewnie tak, chociaż to zdecydowanie nie na moje nerwy. Produkcja oferuje bardzo dużo misji, achievementsów, ciekawych walk i budowli, więc prawdopodobnie osoby lubiące tego typu gry skuszą się na jakiś zapas kryształków. Na szczęście wypróbowanie możliwości jest darmowe, więc każdy będzie mógł zdecydować, czy jego zdaniem warto zainwestować kilka złotych w zabawę.

Strona audiowizualna prezentuje się bardzo dobrze. Gracz ma spory wpływ na walkę (może rozstawiać kolejne jednostki w dowolnych miejscach), możliwości rozwoju samej bazy są ogromne, radość z gry również spora, więc podsumowując – pobieramy, nie gadamy :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Jungle HeatInnova Co. S.a r.l.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button