AppSale – promocje w AppStore #8

Mamy nadzieję, że trzymacie się ciep… zimno po weekendzie? :) Gwarantujemy w dniu dzisiejszym chłodny powiew AppStore’owych wyprzedaży. Pomimo upałów, wszyscy jesteśmy na podgrzaniu, ponieważ iOS-wski sklep nie próżnuje i zasypuje nas ciągle gorącymi przecenami. Do dzieła!

 

sen1. Dream Talk Recorder – co powiecie na aplikację, która umożliwi Wam odsłuchanie Waszych nocnych, sennych harców? Jeżeli ktoś Wam kiedyś mówił, że gadacie lub śmiejecie się przez sen, prawdopodobnie uznaliście to za dobry żart – może chcecie sprawdzić o czym rozmawiacie sami ze sobą podczas drzemki?

noc

Opisywana aplikacja należy z pewnością do jednych z ciekawszych, jakie udało mi się testować w tym roku. Jeżeli chodzi o funkcje: oczywistą rzeczą jest możliwość rejestrowania dźwięków podczas snu – w opcja ustawiamy odpowiednią czułość mikrofonu, dodatkowo ustalamy czas po jakim apka się uruchomi i po jakim przestanie rejestrować. Przykładowo możemy włączyć Dream Talk Recorder’a i polecić mu, aby zaczął rejestrowanie za 20 minut, bo akurat tyle dajemy sobie na spokojne zaśnięcie.

Do tej pory za aplikację trzeba było zapłacić $0,99, obecnie można ją nabyć za darmo za pośrednictwem AppStore.

 

pieklo2. Hell Flyer, czyli połączenie Spidermana z uciekającym z piekła grzesznikiem. Naszym zadaniem w proponowanej grze jest wypuszczanie pajęczyno-liny na wystające u góry skały, aby dzięki odbiciu od nich, uniknąć piekielnego żaru i gorących oparów. Aplikacja nie jest być może na podium pod względem efektów audiowizualnych, ale każdy, kto lubi gry, w których liczy się zwinność i szybka reakcja, powinien być zadowolony.

Sterowanie głównym bohaterem jest proste, jednak wymaga od nas wyczucia, ponieważ nawet najdrobniejsze opóźnienie w wyrzucie liny, skutkuje utopieniem w piekielnej lawie.

Szkoda przegapić okazję na pobranie Hell Flyer za darmo w AppStore. Do dziś aplikacja kosztowała $1.99.

 

robot3. Angry Robot: Wall Street Titan – czyli rozwalanie wszystkiego, co staje na drodze. Główny bohater szczególnie upodobał sobie policjantów i wozy policyjne. Zasadniczo nie ma rzeczy, ani człowieka, którego Robot by nie potrafił zniszczyć.

Za każdą zabitą ,,szychę” otrzymujemy premię gotówkową, którą następnie możemy wykorzystać na upgradowanie naszego wielkiego przyjaciela. Aplikacja serwuje niezliczoną ilość leveli, dlatego możemy w chwilach złości wyżywać się na wirtualnych ludzikach.

Szata graficzna jest wyjątkowo dobrze dopracowana – szczególnie na początku, gdy oglądamy historię powstania robota. Wszystko jest komiksowe i przyjemne dla oka.

Aplikacja przeceniona z $2,89 na zero. Czyli obecnie gra jest zupełnie darmowa i można ją pobrać w AppStore.

 

paint4. Jotter (Handwriting Notepad) – program do pisania/rysowania w mobilnej wersji na ,,iSprzęt”. Aplikacja umożliwia zapisywanie wszelkich notatek za pomocą palca lub rysika – nie wpisujemy tekstu za pomocą klawiatury. Mamy możliwość zmiany kolorów i narzędzi.

Apka umożliwia rysowanie dowolnych kształtów, więc sprawdzi się również jako malowanka dla dzieci. W każdej chwili możemy podzielić się zapisanymi plikami ze znajomymi za pośrednictwem Facebooka, maila itp.

jij

Jeżeli nie przepadacie za używaniem klawiatury – z powodzeniem zaprzyjaźnicie się z Jotterem.

Do tej pory AppStore życzył sobie $0,99 za tą aplikacje, w chwili obe

cnej, korzystając z wyprzedaży, możecie nabyć program za darmo.

 

mis5. FairyFail™ – jeśli macie chęć na uwalnianie słodkich misiów, gra z pewnością Was ucieszy. Nasze zadanie początkowo polega na uwalnianiu misiów z klatek podwiązanych do sufitu. W jaki sposób możemy to zrobić? Na przykład za pomocą wystrzeliwania z procy pająków, lub innych przedmiotów – przydadzą się w tym przypadku umiejętności z gdy Angry Birds.

Każdy kolejny etap jest trudniejszy i wymaga od nas logicznego myślenia, ponieważ autorzy aplikacji pomiędzy słodkie misiaki, powstawiali bombo-pluszaki, które po zetknięciu z naszymi milusińskimi ocalonymi, zabijają je na miejscu, powodując bałagan w postaci porozrzucanych części zabawek.

Nie jestem pewna czy aplikacja przeznaczona jest dla dzieci – rozszarpywanie misiów to chyba nie najlepszy sposób na wychowanie dziecka. Jestem jednak pewna, że niejeden dorosły skusi się na opisywaną gierkę.

FairyFail za darmo w AppStore. Przecena z €2,69.

 

planeta6. 6th Planet – co powiecie na kosmiczną gierkę, rodem z innej galaktyki? Macie ochotę posterować dziwnym,

niepochodzącym z naszej planety urządzeniem? Śmiało pobierajcie aplikację 6th Planet.

Na czym polega nasze zadanie?

Odpowiadamy za prawidłowy lot transportera i lądowanie w określonym miejscu. Wydawać się może, że nie ma nic banalniejszego jak przesuwanie ufoludka w prawo czy w lewo – nic bardziej mylnego. Mogę z pewnością stwierdzić, że większość z Wam miałaby początkowo problemy z utrzymaniem sterów.

W pierwszym levelu dowiadujemy się w jaki sposób kierować maszyną – strzałki w prawo i w lewo – banał. Widzimy na dole lądowisko, więc pozwalamy dziwnemu urządzeniu swobodnie opaść na platformę – GAME OVER – co się stało? Otóż okazuje się, że aby bezpiecznie wylądować należy nacisnąć oba przyciski łącznie, w celu delikatnego, łagodnego osunięcia się na ziemię. A to dopiero pierwszy etap – co nas czeka dalej? Spadające, śmiercionośne meteoryty, skały powodujące zniszczenie statku powietrznego i inne przeszkody, które twórcy aplikacji zakamuflowali w zakamarkach gry.

Pobierajcie do woli za darmo w AppStore. Szkoda by było stracić okazję na wypróbowanie gry za darmo – do tej pory kosztowała €0,79.

 

Na dzisiaj to już wszystko. Macie jakieś sugestie? Chcielibyście więcej programów, określonego typu gier? Piszcie – nie gryziemy! Wręcz odwrotnie – czekamy na Wasze zaczepki i propozycje :)

 

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button