Dig! – podkopuj Zombiaki

Dig! to gra strategiczna, w której od naszego przemyślanego ruchu, zależy byt albo niebyt głównego bohatera. Jeżeli przepadacie za gierkami, w których trzeba wykazać się dodatkowo szybkością – powinniście wypróbować opisywana aplikację.

dig2

Głównym bohaterem ,,podkopywajki” jest robotnik, który pracuje dla miłego pana – właściciela muzeum. Zadaniem umięśnionego mężczyzny jest wykopanie fundamentów na wydzielonej działce.

dig4

Podczas kopania zdarza się, że natkniemy się na przeróżne przedmioty np. deskę klozetową, kapelusz itp. Warto je zbierać stanowia cenne fanty w dalszych etapach gry.

Czym byłaby gra Dig! bez Zombie? To one najczęściej pojawiają się w towarzystwie robotnika. Nękają go i próbują złapać. Jak sobie z nimi poradzić? Skoro wychodzą z ziemi, którą przekopaliśmy, jedyną opcją jest podkopanie i na nowo. Jeżeli nie uda nam się tego zrobić na czas, pozostaje tylko ucieczka.

dig3

W każdym etapie mamy trzy możliwości chwilowego zablokowania zombiaka i ucieczki ile sił w nogach. Gdy wyczerpiemy wszystkie – czeka nas bolesna porażka.

Gra zabawna, ciekawa, polecam.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button