Toca Hair Salon Me – nowość w AppStore

Oto w AppStore pojawiła się nowa gra dla dzieci – Toca Hair Salon Me. Jeżeli Wasze pociechy lubią bawić się swoim wyglądem, często podkradają Wam spinki, prostownice, czy nożyczki, powinniście pokusić się na zakup opisywanej aplikacji. Ta prosta w użytku gra może spowodować, że Wasze dziecko będzie mogło robić na swojej głowie co mu się podoba, bez negatywnych skutków w postaci zielonych włosów :)

Robimy zdjęcie swojej twarzy, korzystając z kamery przedniej urządzenia, bądź wybieramy zdjęcie z rolki aparatu. Po tym banalnym zadaniu, otrzymamy szansę na kolorowanie włosów, używanie specyfików, które wpływają na natychmiastowy ich porost, lub weźmiemy w ręce nożyczki i zaczniemy fryzjerskie szaleństwo. Do dyspozycji graczy oddano grzebienie, nożyczki, suszarki, prostownice, lokówki, maszynki do golenia oraz wiele innych przyrządów, które powinny znaleźć się w salonie fryzjerskim.

Kiedy fryzura będzie idealne, maluchy będą miały szansę na udekorowanie swojej twarzy za pomocą okularów, zabawnych czapeczek, czy wstawienie za swoim obliczem określonego tła. Niesamowite w produkcji jest to, że podczas zabiegów nasze prawdziwe twarze się poruszają – reagują odpowiednio na każdy zabieg, jakiemu poddawane są włosy. Mrużą oczy, poruszają brwiami, czy ustami. Na koniec całej zabawy warto wykonać pamiątkowe zdjęcie i wysłać znajomym, bądź zachować je dla siebie. Osobiście uważam, że warto wydać te 3 dolary na porządną, fryzjerską aplikację.

Pobierz Toca Hair Salon Me za $2,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button