„Niepodległościowa” wyprzedaż w AppStore

Tego można było się spodziewać. Ogromna część deweloperów oferujących gry w sklepie AppStore zorganizowała dzisiaj wyprzedaż swoich produkcji. Promocja została, oczywiście, zorganizowana z okazji Dnia Niepodległości, które obchodzone jest 4 lipca przez obywateli Stanów Zjednoczonych. Jeśli zatem mieliście w planach zakupy aplikacji na swojego iPada bądź iPhone’a, to przeczytajcie ten wpis i zobaczcie, które z gier zostały przecenione. Być może uda Wam się „upolować” jakąś perełkę.

Już wczoraj informowaliśmy Was o tym, że każdego roku z okazji 4 lipca organizowane są promocje cenowe w sklepach z aplikacjami. Po wyprzedaży zorganizowanej przez Madfinger Games przyszła kolej na zdecydowanie bardziej zorganizowaną akcję. W końcu nie na co dzień można znaleźć w sieci blisko 50 mocno przecenionych produkcji.

Najwięcej gier – zresztą jak prawie zawsze – postanowiło przecenić studio Electronic Arts. Drastyczne przeceny znaleźć można, między innymi, na aplikacjach: FIFA 12 (z 10 dolarów do 99 centów!), Madden NFL 12 (z 6,99$ do 0,99$), Monopoly (10$ > 0,99$), Mortal Kombat 3 (4,99$ > 0,99$), NBA Jam (4,99$ > 0,99$) i Need for Speed: Hot Pursuit (4,99$ > 0,99$).

Poza EA, ceny swoich produktów przeceniło Werner Bros Studios, którego serię LEGO Harry Potter (lata 1-4 i lata 5-7) można kupić dzisiaj już za niecałego dolara.

Dużą obniżkę cen spotkaliśmy także na grze Street Fighter IV (6,99$ > 0,99$), Super Monkey Ball 2: Sakura Edition (z 2,99$ na 0,99$), iPadowskiej wersji Sparkle (1,99$ > 0,99$), Zuma’s Revenge! (1,99$ > 0,99$) oraz Word Farm (1,99$ > 0,99$).

Mimo że do tej pory pisaliśmy tylko i wyłącznie o grach płatnych, nie oznacza to, iż 4 lipca nie można w ramach specjalnej promocji pobrać jakiejś produkcji zupełnie za „friko”. Wprawdzie lista przecenionych do zera tytułów imponująca nie jest, ale można nie niej znaleźć, chociażby: Monster Shooter: The Lost Levels, Wind Up Robots i Bok Choy Boy.

Jak zapewne się domyślacie, promocja z tego wpisu ważna jest tylko do końca dzisiejszego dnia (albo nawet i nie). Musicie się więc pospieszyć, jeśli chcecie z niej skorzystać. Miłego grania i świętowania! : )

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button