Weather Live° – pogoda na żywo od Apalon Apps

Na rynku aż roi się od aplikacji pogodowych. Ze świecą szukać takiej, która nie tylko wskaże prawidłowe wartości, ale będzie jako tako wyglądać. Weather Live° udowadnia, że jednak się da :)

Aplikację charakteryzują animowane obrazy pogodowe. Górna część ekranu poświęcona jest ogólnemu podsumowaniu warunków pogodowych, podczas gdy zakładki znajdujące się poniżej, przybliżają informacji o pogodzie krótkoterminowej, długoterminowej, fazach księżyca, wietrze, opadach, uv, widoczności, czy szczegółowych mapach.

Weather Live° oferuje bardzo zaawansowany system powiadomień, który obejmuje nie tylko banalne alerty o codziennej temperaturze, ale także informacje o zbliżających się zagrożeniach.

W ustawieniach aplikacji można wskazać takie parametry powiadomień, jak: ostrzeżenia, poranne raporty, wieczorne raporty, zapytania o pogodę, powiadomienia o huraganach, czy innych zmianach pogodowych. Dopasowanie jednostek ciśnienia, prędkości wiatru, czy wysokości temperatury nie sprawia najmniejszego problemu, co spotka się z zadowoleniem zarówno miłośników Celsiusza, jak i Fahrenheita.

Darmowa wersja aplikacji zawiera trochę mniej opcji i udogodnień, niż wersja premium. Płatny program oferuje interaktywne mapy pogodowe, namierzanie huraganów i… brak reklam (które i tak – moim zdaniem – nie są w żaden sposób uciążliwe).

Dużą zaletą aplikacji jest współpraca z Apple Watch, a także dostępność w polskiej wersji językowej (co rzadko zdarza się w przypadku apek pogodowych autorstwa zagranicznych programistów).

Podsumowując – bardzo przyjemna aplikacja, która nie tylko oferuje zaawansowane dane pogodowe, ale także cieszy nawet najbardziej wymagające oko.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button