My Hospital – otwórz swój własny szpital

My Hospital gracz ma okazję wcielić się w rolę budowniczego wielkiego szpitala i całego medycznego zaplecza. Aplikacja jest w całości w języku polskim, dzięki czemu mamy szansę swobodnie przemieszczać się pomiędzy różnymi pulpitami, bez trudności językowych. Zabawa jest świetna i kradnie czas na wiele godzin każdego dnia.

Plac budowy podzielony jest na kilka części: szpital, laboratorium i ogród. Pierwsza część przeznaczona jest dla chorych i lekarzy (tam budujemy gabinety, oddział, przychodnie), druga umożliwia produkcję i dopasowanie leków, trzecia natomiast ma stanowić odskocznię dla chorych przebywających w naszej placówce.

W trakcie gry dość szybko zdobywamy kolejne poziomy wtajemniczenia, dzięki czemu szybko możemy zapełnić mury. Z czasem zaczynamy dostrzegać potrzebę produkcji bardziej zaawansowanych leków, co zmusza nas do zakupu porządnych maszyn. Dzięki takiej inwestycji leczymy ludzi z zaawansowanymi problemami zdrowotnymi.

W trakcie samouczka korzystamy z wielu darmowych funkcji, które później przekształcają się w możliwe do użycia przy pomocy ekskluzywnej waluty. Nie jest jednak tak, że po zakończeniu nauki zatrzymujemy się w rozwoju. Możemy swobodnie grać dalej, tyle że czasem oczekiwanie na budowę gabinetów może okazać się dość nudne.

Podczas zabawy zbieramy pieniądze i zdobywamy nagrody. Systematycznie jesteśmy powiadamiani i nowych obiektach. Jesteśmy pod opieką całego sztabu pomocników, dzięki czemu nic nie może umknąć naszej uwadze.

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button