Hidden my game by mom 2 – czyli czego to ludzie nie wymyślą

Hidden my game by mom 2Są na świecie takie gry, których sensu nigdy nie zrozumiemy. Do nich z pewnością zalicza się Hidden my game by mom 2, czyli japoński twór, w którym zła mama zabiera dobremu dziecku mobilne urządzenie do gry. Chłopiec robi wszystko, by dostać się do ukochanej zabawki.

W zasadzie aplikacji z tego wpisu nie musiałabym opisywać. Robię to jedynie dlatego, że większość z Was prawdopodobnie ominie ją w sklepie ze względu na nazwę (ママにゲーム隠された2 – 脱出ゲーム), a byłoby szkoda przegapić taką okazję :)

Cóż – batalii w kolejnych poziomach nie będę opisywać, bo zepsuję całą zabawę. Do przejścia jest 30 leveli. Każdy skomplikowany, chociaż dla spryciarza, który złapie bakcyla, okaże się pewnie banałem :)

Naszym zadaniem jest kierowanie zachowaniami chłopca w poszukiwaniu gierki. Pierwsza zasada: unikanie wzroku matki. Druga: porządne kombinowanie. Przemieszczanie się między pokojami jest bardzo proste – wystarczy pacnąć w strzałkę w dolnej części ekranu, by przenieść się do pomieszczenia obok.

Podejść możemy mieć nieograniczoną liczbę. Nie ma wyznaczonej ilości ,,żyć”. Jeżeli utkniemy, mamy okazję na skorzystanie z podpowiedzi. Tę otrzymamy w zamian za obejrzenie krótkiej reklamy :)

Gra jest totalnie zakręcona i dziwna. Nie zmienia to jednak faktu, że jest naprawdę wciągająca i na swój sposób ciekawa :) Polecam!

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button