AppSale – promocje w AppStore #145

Witajcie w tym wyjątkowym dniu, w którym w meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie, Polska pokona Irlandię (taką przynajmniej mam nadzieję). Jeżeli jesteście typami, którzy nie przepadają za piłką nożną, prawdopodobnie chętnie w trakcie meczu zajrzycie do AppStore w celu pobrania przecenionych aplikacji. Wierni kibice prawdopodobnie będą potrzebować trochę więcej czasu na dojście do siebie i z delikatnym opóźnieniem obejrzą to, co przygotowałam.

Oto propozycje na dziś: Bubble Tower 2 (przecena z $0,99 na zero), iBomber Defense Pacific (przecena z $2,99 na zero), oraz Salt & Pepper: A Drawing Physics Game (przecena z $1,99 na zero).

Bubble Tower 2

qefeqf

Bubble Tower 2 to gra zręcznościowa, której pierwszą część mogliśmy testować na swoich urządzeniach jakiś czas temu. Produkcja jest wykonana ładnie, prosto i minimalistycznie. Zawiera wszystko, co powinna i nie męczy niczym zbędnym.

Naszym celem jest sprawienie, by opakowanie wylądowało w odpowiednim miejscu, a dokładniej – na zielonym prostokącie. Nie jest to łatwe, bowiem musimy brać pod uwagę prawa fizyki, jak na przykład ruch kul, siłę odśrodkową i wiele więcej. Niszczymy niebieskie fanty w taki sposób, by pudełko nie spadło poza planszę, a bezpiecznie opadło na platformę.

qefJeżeli jeszcze nie mieliście okazji zmagać się z Bubble Tower, koniecznie nadróbcie zaległości :) Pobierajcie, póki jeszcze jest na to czas!

Przecena z $,99 na zero. Pobierz w AppStore.

iBomber Defense Pacific

Macie ochotę na porządną grę z kategorii tower defense? Świetnie się składa, bo obecnie możecie pobrać iBomber Defense Pacific za zupełną darmochę, zamiast płacić w prawie 3 dolary. Nie dajcie się prosić i skorzystajcie z tej okazji jak najszybciej – może nie potrwać już zbyt długo :)

Apka daje nam możliwość szerokiego rozwoju. W trybie kampanii wykonujemy misje i dbamy o to, by wykorzystać pełen zapas broni, jaki twórcy podarowali nam na początku. Z czasem uzyskujemy takie obiekty, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia i radzimy sobie coraz lepiej z wrogami atakującymi nasze terytoria.

Cóż – nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was do pobrania gry. Tower defense trzeba lubić. Jeżeli lubicie, prawdopodobnie już dawno pobraliście iBombera na swoje jabłuszkowe urządzenia ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

Salt & Pepper: A Drawing Physics Game

qefqef

Lubicie zbierać ziarenka? Może zabrzmi to trochę dziwnie, ale w Salt & Pepper: A Drawing Physics Game takie właśnie będzie Wasze zadanie :)

Mówiąc w skrócie: na ekranie widoczne są pojemniki – czarny na pieprz i biały na sól. Z góry sypią się małe kropeczki, które przypominają przyprawy. Musimy na ekranie rysować takie linie, które zagwarantują przedostanie się ziarenek do odpowiedniej miseczki.

qefqe

Nie sądźcie jednak, że będzie prosto. Gra jest zręcznościówką z elementami logicznymi, więc trzeba będzie mieć głowę na karku, by podołać wyzwaniom stawianym przez twórców ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button