Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #103

Prawdopodobnie jutro większość z Was zajmie się meczem piłkarskiej reprezentacji i nie znajdzie wielu wolnych chwil na pobranie fajnych gier na Androida. Żeby dać Wam więcej czasu na mobilne przyjemności, Androidowe Okazje znów pojawiają się w sobotę. Co przygotowaliśmy tym razem? Nie będziemy tego zdradzać już teraz. Możemy jednak obiecać, że dzięki naszym propozycjom nie będziecie się nudzić, a już na pewno znakomicie spędzicie wolne minuty bądź godziny!

Tales from the Borderlands

Każdy, kto spędza wolny czas grając na konsolach albo PC-ie, na pewno doskonale kojarzy serię Borderlands. Opisywana w tym wpisie produkcja to jednak nie strzelanka, lecz najprawdziwsza w świecie przygodówka. Czy istnieje zatem spora szansa, by znana seria zyskała nowych fanów? Zdecydowanie tak!

W Tales from the Borderlands kierujemy losami pewnego mężczyzny pracującego na co dzień w ogromnej korporacji, a także pani o imieniu Fiona. Bohaterowie mają wielkie ambicje, co widać niemal na każdym kroku, a cała akcja skupia się w tym przypadku na ich staraniach w odzyskaniu sporej sumy pieniędzy.

Największą wadą – a dla innych zalet – Tales from the Borderlands jest fakt, iż jest ona podzielona na epizody. Oznacza to, że kupując grę nie otrzymujemy od razu wszystkich części, a jedynie jedną z nich. Dobra wiadomość jest taka, że przez ograniczony czas odcinek numer jeden dostępny jest całkowicie za darmo!

Tales from the Borderlands składa się z pięciu części. Ta ostatnia ma zadebiutować w Google Play już za niespełna dwa tygodnie. Cóż, macie jeszcze więc sporo czasu na nadrobienie zaległości fabularnych! Pobierz Tales from the Borderlands za darmo w Google Play!

Enigmatis 2

Maniacy przygodówek, to Wasz szczęśliwy dzień! Tylko do końca tego weekendu można pobrać w wyjątkowo niskiej cenie bardzo dobrą produkcję o nazwie Enigmatis 2. Jeżeli jeszcze nie było Wam dane zmierzyć się z dostępnymi w niej wyzwaniami, macie teraz najlepszą okazję do tego, by zmienić ten stan rzeczy.

Fabuła Enigmatis 2 opowiada nam o pewnym demonicznym pastorze. Główna bohaterka stara się go za wszelką cenę odnaleźć i rusza jego śladami do tajemniczego miejsca Ravenwood. Problem w tym, że wspomnianej miejscowości nie ma na żadnej mapie, co znacząco utrudnia realizację celu i ratowania świata przed złem.

W Enigmatis 2 znajdziecie ponad 50 ręcznie malowanych grafik, 36 osiągnięć do zdobycia oraz niemal tyle samo wirtualnych, kolekcjonerskich motyli. Oczywiście, wszystko to tylko otoczka leveli typu hidden object oraz mniej lub bardziej wymagających łamigłówek.

Polską produkcję można pobrać w chwili obecnej za nieco ponad 3 złote. To wyjątkowa okazja, której radzimy nie przegapić! Pobierz Enigmatis 2 za 3,49 PLN w Google Play.

Toca Builders

Przed początkiem nowego tygodnia warto zadbać o swoją kreatywność. Idealnie będzie nadawać się do tego apka Toca Builder, która została przeceniona przez swoich szwedzkich twórców o prawie 70 procent!

Czym jest Toca Builder? To bardzo fajna, kolorowa gierka stworzona zarówno dla dużych, jak i tych nieco mniejszych użytkowników smartfonów. Według informacji z Google Play, w opisywaną produkcję można grać już od 5. roku życia i raczej trudno z tym polemizować.

Każdy gracz może w Toca Builder tworzyć swój własny, wirtualny świat. Do dyspozycji oddano nam ogromną ilość kolorowych bloczków oraz innych elementów służących do modyfikacji. Warto wspomnieć, iż apka jest cały czas rozwijana, a więc można się jeszcze spodziewać do niej różnorakich dodatków.

Zgodnie z tym, co już pisaliśmy, Toca Builder dostępna jest w chwili obecnej za cenę dużo niższą od dotychczasowej. Nie uwierzycie, ale tę wyjątkowo ciekawą propozycję można dorwać za niecałe 4 złote! Pobierz Toca Builder za 3,99 PLN w Google Play.

Dark Echo

Być może zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób funkcjonują niewidomi ludzie. Co oczywiste, Dark Echo nie pozwoli Wam w stu procentach zaspokoić ciekawości, ale na pewno rzuci Wam nowe światło na tę sprawę. A wszystko to jak w starym, dobrym horrorze!

Zadanie gracza w Dark Echo polega na znalezieniu wyjść z wirtualnych pomieszczeń. Na ekranie nie widzimy jednak ścian, przeszkód czy też wrogów, natomiast nasze decyzje musimy podejmować, biorąc pod uwagę słyszane przez nas dźwięki.

Nie jest łatwo opisać w jaki sposób wygląda rozgrywka oferowana w Dark Echo. Jesteśmy – mimo to – przekonani, że bardzo szybko załapiecie dostępny w niej mechanizm i dojdziecie do wniosku, że „horror dźwiękowy” to naprawdę coś niesamowitego i pozwalającego na przeżywanie niezapomnianych emocji.

Dark Echo pobierzecie w chwili obecnej za kwotę o ponad połowę niższą od dotychczasowej. Promocja jak ta lala, tak więc nie ma na co czekać! :) Pobierz Dark Echo za 3,50 PLN w Google Play.

Pomału dobiega końca kolejny odcinek. Liczymy na to, że dzięki naszym propozycjom miło spędzicie zarówno ten weekend, jak i najbliższy tydzień. Pamiętajcie – w razie pytań, propozycji i tak dalej, możecie śmiało korzystać z funkcji pisania komentarzy bądź też wysyłać wiadomości e-mail. No, to cześć! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button