Police Kids Toy Car Game – bo wszystkie dzieci kochają radiowozy

Założę się, że co najmniej połowa Waszych pociech jest tak zafascynowana pracą policji, że już teraz deklaruje ,,w psysłości zostanę panem policjantem” :) Studio Galante postanowiło wyjść naprzeciw takim śmiałkom i stworzyło grę edukacyjną, w której maluchy nie tylko przebywają w wirtualnym środowisku policyjnym, ale również poznają profesjonalne wyposażenie radiowozu. Police Kids Toy Car Game to świetna aplikacja dla najmłodszych.

screen520x924

Pełna wersja gry zawiera dwa tryby zabawy (trzeci jest ,,w robocie”). W pierwszym wyjeżdżamy jednym z trzech radiowozów na trasę i przy pomocy gazu i hamulca sterujemy mniejszym lub większym wehikułem. Co jakiś czas na trasie pojawiają się interaktywne przystanki, na których mały gracz może wykonywać różne zadania.

Mini-gry to przede wszystkim układanki (ukłon w stronę donutów), literkowa stacja benzynowa, czy kot na wysokościach. Druga zabawa to wpakowanie się do wnętrza radiowozu i oglądanie zawartości tego magicznego auta.

Dziecko dotyka swobodnie wszystkich części wyposażenia, zarówno z przodu bryki, jak i na ,,pace”. Wydawane przez CB-radio dźwięki, uruchamianie kierunkowskazów, klaksonów, i wycieraczek, grzebanie w kajdankach i włączanie ,,ijołka” to tylko nieliczne z zadań, jakie czekają małego odkrywcę.

Twórcy zastosowali na drogach wiele znaków, dzięki czemu malec od najmłodszych lat zapoznaje się z sygnalizacją świetlną, zmiennymi warunkami pogodowymi i symbolami drogowymi.

Jeżeli macie pod swoimi skrzydłami przyszłego policjanta, koniecznie pokażcie mu opisywaną produkcję :) Daję sobie rękę uciąć, że dostaniecie swojego smartfona dopiero wtedy, kiedy padnie w nim bateria :P

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button