Sonic Dash 2: Sonic Boom – takie runnery kochamy!

Sonic Dash 2: Sonic Boom to gra, na którą czekałam bardzo długo. Po setkach ,,tap-tapów”, które przychodziło mi testować, z ogromną przyjemnością podjęłam się dokładnego sprawdzenia nowego dzieła studia Sega. Jeżeli szukacie czegoś, co wciągnie Was na wiele godzin, bierzcie i grajcie w to wszyscy! :)

aqef

Początkowo przechodzimy krótki tutorial, po którym możemy już w pełni cieszyć się samodzielnością. Poznajemy sposób sterowanie (gesty), power-upy, oraz przeszkadzajki.

Wśród przeszkód pojawiają się kolce, dziwne, podobne do robotów stworzenia, zmodyfikowane pająko-kraby i inne. Akcja jest dynamiczna, więc obsługując swojego bohatera musimy szybciej działać, niż myśleć.

Zawsze przed rozpoczęciem gry mamy wykaz misji. Pierwszą jest zaliczenie 750 metrów. Zbierane w trakcie gry obręcze przydają się w dalszej części gry do różnych zakupów. Czerwone monety to waluta ekskluzywna i pozwalająca na bardzo dużo. Dzięki niej mamy szansę na zmianę postaci, powrót do gry po przegranej itp.

aqefef

Zbierając na planszy złote krążki, ładujemy specjalną moc bohatera. Pacając dwa razy w ekran uruchamiamy wypasioną umiejętność i przez kilka sekund nie martwimy się o nic. Na trasie spotykamy wiele power-upów, które pomagają w osiąganiu coraz to lepszych wyników. Wśród nich pojawiają się magnesy, mnożniki punktów, ochrona itp.

Cóż – nie pozostaje mi nic innego, jak powrócić do zabawy a Was zachęcić do testów. Raz pobierzecie grę i zostanie ona z Wami na bardzo długo :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button