Idle Miner Tycoon – zostań podziemnym kierownikiem

Idle Miner Tycoon to gra strategiczna w której wcielamy się w rolę zarządcy kopalni. W naszych rękach jest rozwój szybów, wydobycie, zatrudnienie pracowników i najważniejsze – zarabianie pieniędzy.

Gry strategiczne maja to do siebie, że po wykorzystaniu pierwszych, darmowych środków, gracze zmuszani są do skorzystania z mikropłatności, bądź zaakceptowania przestoju. W opisywanej produkcji taka zależność nie istnieje. Można swobodnie zarządzać kopalnią, bez nudy i bankructwa :)

Duża ilość power-upów, bonusów, walut, pracowników i ulepszeń wpływa na dynamiczną rozgrywkę i bardzo sympatyczne odczucia.

Wraz ze wzrostem ilości zakupionych szybów kopalnianych, zwiększa się nasz budżet. Wraz z rozwojem budżetu, zwiększają się wydatki i ilość zatrudnianych pracowników. A wraz ze zwiększającymi się wydatkami, rośnie ranga podejmowanych przez nas decyzji. Tylko od nas zależy, jak potoczą się dalsze losy kopani.

Czy gra jest warta uwagi? W mojej ocenie zdecydowanie tak :) To jedna z tych apek, które uruchamia się na kilka minut, a wychodzi się z nich po godzinie :) Polecam!

1 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button