HiMommy – każdy dzień ciąży pod Twoją kontrolą

Tak się złożyło, że mogę testować aplikacje ciążowe, jako jedyna słuszna ich adresatka :) Na moim urządzeniu znajduje się 8 apek do monitorowania postępów w kolejnych tygodniach ciąży, więc mogę swobodnie dzielić się z Wami zaletami i wadami HiMommy :)

W mojej skromnej opinii, HiMommy to najlepsze narzędzie do monitorowania kolejnych tygodni stanu błogosławionego w całych ,,internetach”.

HiMommy jako jedyne posiada codzienne notyfikacje z krótkimi wiadomościami od dziecka. Każdego dnia o wybranej porze, na ekranie mojego smartfona pojawia się coś w rodzaju SMS-a od mieszkańca brzucha. Dowiaduję się rzeczy, o których do tej pory nie miałam pojęcia. Poza krótkimi notkami z aktualnego etapu rozwoju dziecka, poszerzam wiedzę z zakresu wszystkich ciążowych przypadłości. Aplikacja daje znać, co jest normą, a na co wrócić uwagę. Przypomina także o ważnych badaniach i momentach przełomowych w całej ciąży.

Dotykając ikonki ,,i” na ekranie, przenosimy się do zakładki z przewidywaną wielkością dziecka porównaną do znanych owoców, lub warzyw. Po krótkiej analizie, łatwiej nam jest wyobrazić sobie własne dziecko :) Dotknięcie obrazka malca, powoduje uruchomienie rozkosznego śmiechu, który potrafi wywołać łzy w oczach rozregulowanej hormonalnie przyszłej mamy.

Aplikacja – rewelacja :)

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button