Daddy Was a Thief – zostań złodziejem

dadywasathiefA teraz przed nami gra polskiego studia Rebel Twins. Bardzo lubimy polskich twórców, więc grzechem byłoby nie poinformować Was o ich nowej grze, którą jest Daddy Was A Thief. Jest to gra zręcznościowa, która nieco różni się konwencją od innych tego typu produkcji.

Dlaczego? W większości gier poruszamy się prawą stronę lub w górę. Tutaj natomiast naszym zadaniem jest dojść jak najniżej poprzez przebijanie się przez kolejne poziomy. Fabuła gry wyjaśniona jest w kilku obrazkach, które pojawiają się podczas uruchamiania gry. Ojciec stracił pracę. Nie wiedział, co miał zrobić dalej, więc postanowił, że okradnie miejsce, gdzie pracował. Naszym zadaniem jest po prostu uciekać.

W tym czasie będziemy jednak plądrować kolejne piętra budynku. Na naszej drodze staną babcie, policjanci oraz przeróżne inne przeszkody takie jak na przykład działo, które nas zmniejsza, czy też rakieta. Poza utrudnieniami znajdziemy także ulepszenia. Żeby chociaż trochę wyrównać bilans.

Gra jest naprawdę świetna, zabawy jest cała masa. Fajną rzeczą jest to iż kolejne poziomy są generowane losowo. Nie powtarzają się jeśli chodzi o ich kolejność, czy rozmieszczenie przedmiotów. Do tego dochodzi także system ulepszeń oraz upgrade’ów, które zachęcają do dalszej rozgrywki.

Całość wspaniale uzupełnia grafika. Dwuwymiarowa i bardzo ładna, starannie wykonana. Nie przeszkadza to jednak w wydajności i starsze smartfony również radzą sobie odpowiednio. Dźwięk jest dobry, taki jak powinien być i tutaj także nie ma się do czego przyczepić.

Ocena 9/10
Oby więcej takich gier!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button