Dziennik Kalorii – dla dbających o dietę

dziennikkaloriiNadeszła wiosna. Co to oznacza? Świetną pogodę, doskonałą temperaturę. Coraz więcej biegaczy i osób uprawiających sport. Ludzie biorą się za siebie właśnie wiosną, by przygotować się na plażę latem, by pokazać swoją wspaniałą klatkę piersiową w promieniach sło… oj, trochę się zapędziłem, ale tak właśnie wielu myśli. No cóż – powodzenia! Prezentujemy więc aplikację, która zdecydowanie pomóc może w osiągnięciu właśnie tego celu.

Jednym ze sposobów na osiągnięcie dobrej sylwetki jest oczywiście dieta! Tej oczywiście należy pilnować, tak jak i ilości pochłanianych kalorii. Dziennik Kalorii to prosty program, który pozwoli na zarządzanie tym, co jemy.

Opcji jest tu niewiele. Pierwsza to opcja dodania posiłku. Dodajemy typ posiłku, określamy czy jest zdrowy, czy nie, nadajemy nazwę, ilość kalorii i…. gotowe! Nic więcej nie musimy robić. Kolejna opcja w menu to lista zjedzonych posiłków. Możemy przeglądać każdy dzień z historii, gdy wpisywaliśmy dane do aplikacji. Ostatnia i najważniejsza chyba funkcja to opcja wyświetlania wykresów przedstawiających kiedy i ile zjedliśmy łącznie, każdego dnia. Prezentuje się to bardzo dobrze i tak samo działa.

Podsumowując – jest to strasznie prosta aplikacja, która działa poprawnie. Przydałaby się jednak baza danych najpopularniejszych posiłków, czy też jakieś bardziej rozbudowane statystyki. Może w kolejnych aktualizacjach?

Ocena 6/10.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button