Mapa burzowa i pogodowa

mapaburzowaipogodowaNa pewno mieliście okazję przekonać się na swojej skórze dość niedawno, że rozpoczął się sezon burzowy. Jedne osoby boją się burz. Zwykle są to nasze dziewczyny, siostry, czy też matki. No chyba że czytają nas również pojedyncze kobiety, które serdecznie w tym miejscu pozdrawiamy. Nie ma się czego bać! Są jednak ludzie, którzy uwielbiają burze i wręcz na nie polują, wyczekują, przygotowują się odpowiednio na ich nadejście i z radością witają je chlebem i solą.

Dla takich właśnie osób stworzona została ta niesamowicie prosta aplikacja. Nazywa się również niewymyślnie – Mapa burzowa i pogodowa. W sumie to dobrze. Do tego program stworzony został przez Polaka.

No dobra, przejdźmy więc do właściwej funkcjonalności programu. Mamy tutaj malutki zestaw map, które wyświetlają nam przydatne informacje. Pierwsza to interaktywna mapa burzowa. Pokazuje ona wszystkie wyładowania, które ostatnio się „wydarzyły” w rejonie Polski. Łatwo dzięki nim określić kierunek, w którym porusza się cała burza. Druga i trzecia mapa to właściwie to samo, lecz ściągane z innych stron internetowych, które korzystają z własnych radarów burzowych. Różnice są właściwie niewielkie, poza oczywiście wyglądem. Ostania mapa przedstawia nam pogodę na terenach całego świata.

Jedyne co możemy więcej robić to przybliżać i oddalać widok. Niestety – nie za pomocą szczypania ekranu, tylko za pomocą przycisków plus i minus.

Ocena 5/10
Prosta, działająca aplikacja. Szkoda jednak, że aż tak skromna.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button