Aplikacje Must Have! Część 1.

Postanowiliśmy stworzyć dla was trzyodcinkową serię, w której znajdziecie aplikacje must have, a więc te najpotrzebniejsze, które przydają się w życiu oraz podczas korzystania ze smartfona.

1. Mobile MPK

mobilempk
Oto jedna z aplikacji, z których korzystam najczęściej. Wielu z was na pewno również korzysta z komunikacji miejskiej. Czasem trzeba pojechać w nowe miejsce, lub znaleźć jak najszybszą drogę do tego, które już znamy. Mobile MPK przychodzi z pomocą w potrzebie. Najważniejsza zaleta aplikacji to możliwość działania w trybie offline. Niestety nie wszyscy mają jeszcze odpowiednie pakiety internetowe. Szkoda tylko, że za określanie więcej niż jednej przesiadki trzeba płacić. Mimo wszystko – warto mieć ją na telefonie.

2. Astro File Manager

Jeśli menedżer plików, to tylko Astro File Manager. Aktualnie chyba najlepszy tego typu program, który doskonale spełnia swoją funkcję. Przemawiają za tym także statystyki pobrań. To już ponad 40 milionów! Aplikacja bez kłopotu dołącza się do sieci domowej i współdzieli pliki z innymi urządzeniami. Astro potrafi także łączyć się z serwisami, które przechowują nasze dane w chmurze – np. Dropbox. Jeszcze raz polecamy – świetna aplikacja.

3. Adobe Reader

Pliki w formacie PDF to aktualnie rzecz powszechna. Wiele dokumentów, wniosków oraz książek czy instrukcji jest zapisanych własnie w PDFie. Adobe Reader to program, który pozwala nam na odczytywanie tego typu plików. Oto prawdopodobnie najlepsza aplikacja, która jest dość wydajna. Okazuje się, że przy większych plikach mogą wystąpić kłopoty z działaniem. Tutaj jednak tego nie doświadczymy.

4. Dropbox

Dropbox to must have nie tylko jeśli chodzi o platformę Android, lecz także jeśli chodzi o platformę PC. Dropbox umożliwia nam na umieszczanie na swoich serwerach każdego pliku, jaki tylko sobie zamarzymy. Oczywiście spełniając limity, które zostały nam ustalone wcześniej. Te zmieniają się i są zależne od naszego planu. Warto mieć aplikację, by mieć dostęp do swoich dokumentów z każdego miejsc na ziemi.

5. Swift Key

Oto najlepsza dostępna aktualnie klawiatura na system Android. Charakteryzuje się ona możliwością personalizacji oraz doskonałym słownikiem, który uczy się nie tylko wyrazów, które wpisujemy. Analizuje on dokładnie co piszemy i zapamiętuje całe zdania. Podpowiedzi często są zdumiewająco trafne. By jeszcze bardziej zwiększyć możliwości słownika możemy udostępnić klawiaturze nasze maile oraz konto Facebook. Wszystko zostanie przeanalizowane i stworzony zostanie słownik dla nas.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button