Schemes – gdy trzeba wysłać coś o określonej godzinie

schemesCzy zdarzyła się wam sytuacja, w której mieliście wysłać o określonej godzinie jakieś informacje komuś, czy też pamiętać, żeby kolejnego dnia napisać coś na Facebooku? Często chcemy także o określonych godzinach wysyłać maile. Z pomocą przychodzi nam Schemes.

Dzięki tej aplikacji możemy wysłać komuś wiadomość SMS, mail lub napisać coś na Twitterze czy też Facebooku w wybranym przez nas czasie. Możemy iść spać i ustawić np. automatyczne wysłanie porannego sms’a z powitaniem do kogoś, jeśli komuś to mogłoby sprawić przyjemność. My w tym czasie będziemy słodko spać. Sposobów użycia można znaleźć wiele.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji dajemy jej dostęp do każdego z naszych kont, z których chcemy korzystać. Wystarczy się po prostu zalogować w konkretnych miejscach. Potem wystarczy już kliknąć na jedyną dostępną ikonę, wybrać skąd chcemy wysłać wiadomość, do kogo oraz jej treść. Poza tym wpisujemy także godzinę wysłania oraz datę. Aplikacja zrobi wszystko automatycznie.

Program jest strasznie prosty w obsłudze. Pozbawiono go właściwie wszystkiego, co zbędne. Po prostu wysyła wiadomości. I co ciekawe – robi to świetnie. Nie ma najmniejszego kłopotu z działaniem. Na pewno będzie to jedna z najważniejszych pozycji w moim smartfonie.

A jakie Wy widzicie zastosowania dla aplikacji? Pomysłami podzielić się możecie w komentarzach.

Ocena 8/10.
Prostota, działanie. Nic więcej.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button