Fractal Combat – dynamiczna, lecz mało popularna gra

A teraz bardzo sympatyczna i dynamiczna gierka, która zdecydowanie spodoba się szerszej publiczności. Gra jeszcze nie jest zbyt popularna, lecz wierzę, że niedługo tak będzie, bo jest naprawdę ciekawa, choć oczywiście – nie idealna.

Tym razem wcielamy się w pilota dziwnego statku powietrznego, którego zadaniem jest po prostu niszczyć przeciwników oraz ich sprzęt. W grze znajdziemy wrogie odrzutowce, a także wyrzutnie rakiet, znajdujące się na ziemi. Poza planetą przypominającą naszą rodzimą planetę będziemy mieli także okazję na walkę na kilku innych, a konkretnie na siedmiu (łącznie). Każda z nich charakteryzuje się innym wyglądem. Co ciekawe, próbowałem wylecieć w treningu poza jakiś obszar dostępny. Okazało się, że to po prostu niemożliwe. Możemy lecieć i lecieć. Możemy także zalecieć tak wysoko, że widać bez kłopotu atmosferę danej planety. Wygląda to bardzo ładnie.

fracalcombat

W grze znajdziemy zestaw misji do pokonania. Trzeba także nadmienić, że do dyspozycji otrzymamy także kilka statków oraz broni. Oczywiście musimy je odblokować oraz kupić.

Sterowanie grą jest bardzo proste, bo odbywa się za pomocą akcelerometru. Tutaj się postarano i latanie jest bardzo przyjemne, a do tego szybkie. Trudno jest natomiast czasem trafić w przeciwników. Na szczęście możemy zwolnić nasz statek.

Grafika wygląda całkiem przyjemnie – zwłaszcza z dużej odległości, gdy nie widzimy średniej jakości tekstur. Muzyka jest nieco futurystyczna i dynamiczna.

Ocena 8/10
Naprawdę dobra gra, świetne sterowanie i przyzwoita grafika. Wciąga.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button