Aplikacje Must Have! Część 2.

Witamy w kolejnej części naszej króciutkiej serii, w której przedstawiamy wam aplikacje, które są tymi najczęściej instalowanymi, które warto po prostu mieć. Starczy jednak tego gadania, przejdźmy do konkretów.

1. Facebook Messenger

Messenger

Co robi większość po całym dniu bez Internetu gdy włącza komputer? Pierwszą rzeczą jest zwykle odpalenie przeglądarki i sprawdzenie Facebooka, bo „a może ktoś napisał”. Często chcemy jednak odpuścić trochę komputerowi i zająć się innym i rzeczami cały czas rozmawiając z innymi. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem będzie Messenger. Aplikacja, która ciągle zbiera mnóstwo negatywnych komentarzy w Internecie nie jest taka zła. Momentami potrafi sprawić problemy, zawiesić się – robi to jednak naprawdę rzadko.

2. Skype

Druga aplikacja również służy do kontaktów ze znajomymi. Tym razem jednak jest to program, który przeznaczony jest raczej do kontaktu głosowego, zamiast pisania tak jak na Facebooku. Okazuje się, że rozmowa przez Skype jest zdecydowanie tańsza niż zwykłe połączenia. W połączeniu z pakietem wychodzi jeszcze korzystniej dla nas, a jakość połączeń stoi na podobnym poziomie. U mnie było to średnio 1MB/minuta, co jest dość przyzwoitym wynikiem.

3. Power Amp

Większość osób, które korzystają z możliwości słuchania muzyki poza domem robi to za pomocą swojego smartfona. Podobno to najwygodniejsze rozwiązanie. PowerAmp przez wielu uznawanym jest za najlepszy obecnie dostępny odtwarzacz muzyki na system Android. Świetnie wyglądający i dopracowany interfejs, mnóstwo możliwości. Szkoda tylko, że trzeba zapłacić za to 13zł. Mimo wszystko uważamy, że warto.

4. Tiny Flashlight

Aplikacja nad której istnieniem w sumie nie ma się co zastanawiać. Taka aplikacja musi się znaleźć w markecie. Program zarządza działaniem diody LED, którą mamy używaną jako lampę doświetlającą zdjęcia. Stuprocentowy musthave.

5. QuickPic

Smartfon to nie tylko muzyka. To także zdjęcia, które robimy bardzo chętnie. Często jednym z najważniejszych kryteriów podczas wyboru smartfona jest właśnie aparat. QuickPic to aplikacja do przeglądania plików graficznych  – w tym też fotek, które sami wykonamy. Nie ma chyba aktualnie nic lepszego.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button