Hovering Controls – obsługa dotykowego smartfonu…bezdotykowo

Chcielibyście obsługiwać telefon z ekranem dotykowym bez potrzeby jego dotykania? Nie, to nie żart. Jest to możliwe. Co należy zrobić? Wystarczy pobrać z Google Play narzędzie o nazwie Hovering Controls, poświęcić chwilę na personalizację ustawień i voila!

hand1

Samsung Galaxy S4, czyli flagowiec koreańskiego producenta urządzeń mobilnych, posiada funkcję korzystania z telefonu za pomocą gestów rysowanych w powietrzu. Nie trzeba jednak kupować sobie „słuchawki” za prawie dwa tysiące dla tego typu „bajerów”. Program Hovering Controls w zupełności powinien Wam wystarczyć.

Opisywane narzędzie pozwala nam na naprawdę wiele. Możemy zdefiniować gest, przy pomocy którego będziemy odbierać telefony lub je odrzucać. Dostępna jest też opcja dezaktywowania budzika. Niestety, większość fajnych opcji dostępna jest dopiero po zrootowaniu sprzętu. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż Hovering Controls jest czymś godnym uwagi.

hand2

Co możemy zrobić z „przerobionym” telefonem? Korzystając z opisywanego narzędzia możemy w nim przeglądać galerię zdjęć za pomocą gestów, a także przewijać strony internetowe w przeglądarce.

Mimo że aplikacja Hovering Controls jest płatna, warto ją pobrać. Korzystanie z niej naprawdę ułatwia pracę ze smartfonem. Jeżeli pobierzecie ją, jestem niemal w stu procentach pewny, że nie będziecie mogli wyobrazić sobie bez niej telefonu.

Hovering Controls do pobrania za nieco ponad 4 PLN w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button