Aplikacje do treningu od Rittr Labs

push upsWiosna, wiosna, a więc sport! Większość ludzi ogranicza się tylko i wyłącznie do biegania/jazdy rowerem. Dlaczego więc nie zacząć wykonywać ćwiczeń, które właściwie każdy z nas zna i potrafi?

Dzisiaj cztery aplikacje do tego typu zajęć. Wszystkie one są stworzone przez Rittr Labs, a zasada ich działania w każdym jednym przypadku jest właściwie identyczna. Pierwsza aplikacja to Push Ups, która pomaga nam w robieniu pompek. Następne to: Sit Ups do brzuszków, Squats do przysiadów oraz Pull Ups do podciągania się na drążku.

Za każdym razem będziemy na samym początku poproszeni o wykonanie ilości powtórzeń, po której okażemy się zmęczeni. Podajemy także jaki jest nasz cel, a więc ilość powtórzeń pod rząd. Na przykład chcemy osiągnąć 100 pompek. W zależności od podanej na samym początku wartości zostanie do nas dostosowany plan ćwiczeń w kilku seriach. Program instruuje nas przez całe ćwiczenia. Robimy serię i odpoczywamy przez określony czas. Po usłyszeniu sygnału wracamy do ćwiczeń. Po każdych ćwiczeniach program pyta się jak nam poszło. Czy było łatwo, w miarę ok, a może trudno. To również wpływa na kolejne ćwiczenia. Szkoda, że nie umieszczono wszystkiego w jednej aplikacji i musimy się niestety rozdrabniać.

Aplikacje są dostępne tylko i wyłącznie w języku angielskim. Na szczęście aplikacja jest tak prosta, że nie trzeba umieć nawet czytać, żeby poradzić sobie z obsługą.

Programy te nie są może profesjonalnymi planami treningowymi, idealnie dostosowywanymi do naszych potrzeb i mięśni, lecz mogą być naprawdę świetną pomocą w trakcie treningów.

Ocena 6/10 za całość.

Wszystkie aplikacje dostępne za darmo w Google Play:
Sit Ups.
Pull Ups.
Squats.
Push Ups.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button