Buddy & Me – zręcznościówka z dziwnym stworkiem

Bohater gry Buddy & Me na pierwszy rzut oka przypomina latającego smoka bądź dinozaura. Nie jest jednak żadnym z nich. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o produkcji ze wspomnianym stworzeniem, zapoznajcie się z tym, co przygotowaliśmy dla Was w tym wpisie.

W grze Buddy & Me wcielamy się w postać chłopczyka, którego ulubionym przyjacielem nie jest człowiek, pies czy chomik, lecz dziwne stworzonko o żółtej skórze, które potrafi latać. Spokojnie, wspomniany osobnik nie jest w żaden sposób niebezpieczny. Powiem więcej – jest dość pomocny. Szczególnie głównemu bohaterowi.

Na czym polega opisywana w tym wpisie produkcja? Kierujemy w nim chłopczykiem, o którym napisałem wyżej, zbieramy gwiazdki i unikamy przeszkód. Na naszej drodze stają przede wszystkim mniejsze bądź większe przepaści. Warto także wspomnieć o nutkach, potrafiących unosić nas w powietrzu.

Rozgrywka w Buddy & Me zawsze jest inna. Wszystko dlatego, że plansze generowane są losowo. Nigdy nie zdarza się więc, by te same elementy leveli występowały w tym samym miejscu. Uważam, że jest to ogromny plus i każdy autor niekończących się gier powinien decydować się na podobne zabiegi.

Pod względem audiowizualnym, apce Buddy & Me nie mam nic do zarzucenia. Levele wyglądają bardzo dobrze, a muzyczka stworzona przez ludzi z  Sunbreak Games tworzy niepowtarzalny klimat.

Buddy & Me do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button