VeggieTales Christmas – kilka świątecznych gier w jednej

Jeżeli z niecierpliwością czekacie na pierwszą gwiazdkę, odwiedźcie Google Play i wypróbujcie produkcję o nazwie VeggieTales Christmas. Dzięki niej powinniście miło i – co najważniejsze – w świątecznym klimacie spędzić czas.

Gra o nazwie VeggieTales Christmas to kolejny, dostępny w Google Play zbiór mini-gier o konkretnej tematyce, tym razem tematyce świątecznej. Autorzy opisywanej produkcji przygotowali dla nas ciekawe, mobilne zabawy związane z tradycjami bożonarodzeniowymi, między innymi, strojenie choinki.

Poza wspomnianym już dekorowaniem świątecznego drzewka, w VeggieTales Christmas dostępnych jest wiele innych ciekawych wirtualnych atrakcji. Na wszystkich graczy czeka chociażby zabawa polegająca na łączeniu świątecznych cukierków, wybieraniu elfickich worków z prezentami, a nawet budowaniu… ekspresu polarnego.

Mimo że opisywana produkcja skierowana jest dla najmłodszych, jej oprawa graficzna wygląda całkiem dobrze. Wyraźnie widać, że każda gra została przygotowana bardzo solidnie. Elementy poszczególnych leveli wyglądają kolorowo i nie widać w nich niepożądanych pikseli.

We wpisie dotyczącym VeggieTales Christmas nie można nie wspomnieć również o efektach dźwiękowych. Muzyka towarzysząca rozgrywce jest miła dla uszu, dlatego bez dwóch zdań nazwać ją można sporą zaletą aplikacji. Wniosek? Jeżeli Wasze dzieci lubią grać przy włączonym dźwięku, powinny być zadowolone z tego, co oferuje opisywana w tym wpisie gra.

VeggieTales Christmas pobrać można za 9,08 PLN. Uważam, że jest to trochę wysoka suma. W końcu trzeba wziąć pod uwagę, iż święta bardzo szybko dobiegną końca, a w tego typu apki raczej nie da się grać przez cały rok.

VeggieTales Christmas do pobrania za 9,08 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button